| DoarEu252 a întrebat:

Imi place de un baiat care este cu 2 ani mai mare decat mine si cred ca si lui ii place de mine. Nu stiu cum sa ii atrag atentia, ce sa vorbesc cu el. Tin sa mentionez ca nu prea il vad, doar uneori, dar mai vorbim pe mess.

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Ozdogan a răspuns:

Buna.Crezi ca ii place de tine? Poi.cel mai bun mod de a afla asta este sa ii spui ceea ce simti si apoi sa-l intrebi daca si el simte la fel.Asculata-ma asa e cel mi bine.Nu trebuie sa tii in tine.Asa faceam si eu si am regretat.Dar dupa am inceput sa fiu mult mai indrazneata si am ajuns la ce mi-am propus! Nu-ti fie frica de ceea ce se va intampla daca o sa-i zici.Nu te gandii la asta.Doar spune-i ca ai ceva sentimente pentru el.Sigur va intelege si stai linistita. Bafta!