| mirunaaa96 a întrebat:

Am o problema cu aparatu ' foto. Imi bagam niste poze pe comp ' si cand sa scot cablu de date, am scapat aparatu pe jos x_x si s-a zgariat de scaun, cred ca ii spart ecranu, nu se vede nimic, decat alb si ceva linii negre. Ce sa fac? Mi-e frica sa le zic la parinti :-s!

4 răspunsuri:
| bonjordoking a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, pentru ca numai ei te pot ajuta! Spune-le ca din greseala l-ai scapat si poate vor fi de acord sa mergeti sa il reparati (daca se mai poate XD)...

| Okap a răspuns (pentru bonjordoking):

Auch! Garantie la el?

| bonjordoking a răspuns:

A da chiar, am uitat...are garantie thinking

| Apostol_Mihai_1997 a răspuns:

Pana la urma tot o sa afle. Asta e! Vezi daca are garantie si incearca sa ii asculti mai putin cat te cearta, dar sa nu mai repeti. Funa?