| mcdor a întrebat:

Salut tutor, am o problema in curand voi pleca la mare si am pierdut cablu de date de la aparatul meu foto Benq DC E30 de unde pot face rost de altu? am mai vazut alte chesti cu bluetooth dar nu stiu ce sa fac? ca fara el degeaba am aparatu... va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la hipermarket si vezi rubrica electronice acolo sunt fel de chestii daca nu vezi ce vrei intreaba un angajat si te va orienta mai binewinking

| xAvrilx a răspuns:

Incearca la magazine cum ar fi "Domo" sau "Altex". Te vor ajuta angajatii.winking

| anamaria_6210 a răspuns:

Incearca la dioda sau la oricare alt magazin de electronice

| mcdor explică:

Pai ce sa fac sa vin cu aparatul la ei? ca sa si dea seamna ce fel de cablu de date este? ca aparutul este destul de vechi (3 ani)