| LeuRoxana a întrebat:

Buna TPU. Am o problema cu mama mea, m-a distrus psihic și m-a băgat în locul ei la nebuni, ce trebuie sa fac ca sa ies eu de la nebuni și să fie ea dusa acolo, mă poate ajuta poliția?

Răspuns Câştigător
| Celdrept a răspuns:

Nu ai ce sa faci dacă ea are pile și bani, chiar dacă ai dreptate tot acolo o sa zaci. E psihopata asa reiese sau nu, poate nici tu nu ești ușa de biserica și faci numai pozne fără sa conștientizezi.

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
In primul rand trebuie sa te linistesti.
Nu esti la nebuni, esti Intr un spital ca orice spital.
Nu te internează nimeni fara motiv
Posibil esti putin suparata acum dar o sa te linistesti si o sa gandesti limpede.
Daca ai telefon sa scrii, inseamna ca esti la liber ceea ce este ok.
Incearca sa colaborezi, sa iei tratamentul si vei iesi cat mai curand de acolo.
In primul rand trebuie sa dovedesti prin comportament ca tu ai dreptate.
In momentul acesta trebuie sa te concentrezi pe tine si reactiile tale.
Imi pare rau ca esti intr o situatie neplacută la ora asta dar daca vei asculta de medici ai sa fii mai calma si automat mai bine.
Seara linistita,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing