| Boss_Alberto_Boss_1944 a întrebat:

Am o problema. Eu nu stiu cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea si ca vreau sa ma pun cu ea. Ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| bubulina76 a răspuns:

Trebuie sa va cunoaste-ti mai bine, nu sta cu ea din prima inceraca sa devi prietenu' ei sa vezi ce gandire are si ce comportament are si ce vrea de la o relatie happy asta este sfatul meu :* si niciodata sa nu te grabesti sa incepi o relatie cu o persoana pe care nu o cunosti si nu sti ce fel de gandire are ca poate o sa ai surprize si o sa iti dai seama prea tarziu

2 răspunsuri:
| llljk a răspuns:

Pune-ţi în valoare calitătiile fată de ea, ar trebui mai degrabă să îi demonstrezi că o placi. Vorbele nu sunt îndeajuns.

Fă-o să se simtă cea mai specială în cercul vostru de prieteni, comportă-te special, oferă-i din snacks, ciocolata ta, spune-i 'HMM CE FRUMOASĂ EŞTI ASTĂZI' sau 'CE BINE ÎŢI STĂ CU BLUZIŢA ASTA' îi va plăcea şi cine ştie poate o vei cuceri.

SUCCES!

| crissu2314 a răspuns:

Intai incerca sa te apropi cat mai mult de ea iar dupa incercasa discuati desprea asta si incerca sa aflii si parerea ei
. mult succeswinking