| Andreii a întrebat:

Uite problema mea: Vreau sa fiu cu o fata de care imi place mult, dar nu stiu daca ea ma place si cum sa ii spun. Ma puteti ajuta? Am 15 ani.

6 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Man daca are id vb cu ea lucruri banale sau ce vrei tu, apoi fa-ti curaj si intreab-o daca si ea te place! Yo asa am facutwinking bft peace sign

| ladygaga_9914 a răspuns:

Daca n`ai curaj sa-i spui direct in fata intri pe ea pe mess(daca ai id ei) si o intrebi ceva banal, discutati, radeti, etc.
si vb cu ea mereu si incerci sa-i spui ca-ti place de ea. dar mai intai ia`o usorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANDREY AMice sa stii ca daca am doar 12 ani ma pricep destul de bine
uite cum am procedat ieu la scoala toti au iestit afara din clasa dar eu am ramas sa-i pun acei fete un bilet in banca pe care scria
DE LA MN PT TN PT CA TE IUBESC si un buchiet de flori
arata-i si tu ca o iubesti aparo incurajoaza ajut-o in tot ce face ascult-o date pe langa ea vei reusi tu introzi sa o cuceresti te asigur amice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu is logat am intrat ieu aicia din greseala ieu cautam de fapt conturi de metin dar sa nu te mai plictisesc daca esti amabil da-mi adresa ta de mess

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cel mai greu, dar și cel mai BINE este să te duci la ea și să-i spui verde-n față că o placi sau o inviți la o prăjitura unde-i faci cunoscute sentimentele tale. Dacă zămbește, e a ta, dacă-i speriată, îmblânzește-o prezentându-i argumente care s-o liniștească, dacă nu vrea, insistă o vreme. Fetele spun "nu" la "poate" și "poate" la "da". Nu fii bădăran sau vedetă! Fii doar delicat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai zice de niste flori si sinceritatea ta.sunt sigur ca te va aprecia si accepta