| nojudgements a întrebat:

Imi puteți da idei de cadouri pentru iubitul meu, face 18 ani in curând, si nu prea am idei. Menționez ca sunt de 3 ani cu el si cadouri de astea simple (parfum, ceas.) i am mai tot luat.
Total exclus album foto cu noi, tricouri personalizate si etc.
Fetele care au trecut prin asta, voi cum v ati descurcat? Mulțumesc.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il inviti la un film in cinematograf

| nojudgements explică (pentru mgtow):

Mulțumesc pentru răspuns! Stiu ca va aprecia orice gest, dar merita mai mult decat o ieșire la un film! Asta o facem oricand vrem.

| mgtow a răspuns (pentru nojudgements):

O sapca cu o inscriptie sau desen misto, sau un tricou cu un desen care ii demonstreaza ca il iubesti

| Adry05 a răspuns:

și în 3 ani nu știi și tu ce pasiuni are ca să-i iei ceva legat de asta? trist

| nojudgements explică (pentru Adry05):

Si fundița pentru cel mai bun răspuns merge la... Adry05!

| Adry05 a răspuns (pentru nojudgements):

îi ok, îmi dau alții, nu mă doare cu nimic că nu vine de la tine

| Adry05 a răspuns (pentru nojudgements):

E mai trist să nu știi ce pasiuni are gagică-tu de 3 ani decât că nu primești o amărâtă de fundă rolling on the floor

| nojudgements explică (pentru Adry05):

Asa este! Zi buna în continuare!

| Violleta2022 a răspuns:

Surpinde-l cu un laptop, sau o masina, daca "de astea simple' i-ai luat deja.

| nojudgements explică (pentru Violleta2022):

Simplu nu e tot una cu ieftin. Mulțumesc pentru răspuns! M am referit ca s simple, adică toata lumea se gândește la astea atunci cand vor sa facă un cadou. Si vreau ceva diferit, nu scump!

| Violleta2022 a răspuns (pentru nojudgements):

Cand nu te exprimi clar, nu te astepta ca lumea sa inteleaga ce vrei sa spui, eventual pune suma bugetului pe care ti-l permiti.

| nojudgements explică (pentru Violleta2022):

Greșeala mea! Imi cer scuze daca v am dus in eroare

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce pasiuni are?

| FreedomAli a răspuns:

Bună. Pentru mine unul cadourile care sunt cât mai originale sunt cele mai frumoase. De ex eu am de gând să fac cadou unor persoane importante pentru mine, lucruri făcute de mine, să pictez un tablou. chiar daca nu ai talent. e frumos. Daca ai un buget poti cumpara ceva ce isi doreste de mult sau poate ai observat ca ii place ceva foarte tare. Dar cred ca lucrurile simple si care nu se gasesc usor sunt cele mai dragute.

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, eu zic că un cadou foarte romantic și mișto, mai ales pentru o relație de lungă durată, este un starmap: o hartă stelară cu constelațiile din momentul în care ați devenit un cuplu (sau un alt moment important din relația voastră). Vezi aici: https://www.starmaps.ro/

| Danielpas a răspuns:

Un tablou canvas personalizat cu un colaj foto. https://www.adgift.ro/......-poze.html