| gebilxkl213 a întrebat:

am o problema mititica... eu simpatizam tare un baiat si ma gandeam la o relatie cu el... deci eu nu stiam ce impresii are despre mine. era ora de educatie fizicA. el avea religie si nu a facut. a venit la noi la ora de educatie cu un prieten de-al lui. mergem sa il asteptam pe profesor in vestiar si uitatndu-ne la afise incepe sa ma atinga. cand colegele mele au mers in vestiar prietenul lui a stat pe scari. eram singura fata. si incepe sa ma prinda de maini si incearca sa-mi prinda zonele mai sensibile eu luandu-i mana. si am inceput sa strig dupa colege. dar prietenul lui de la scari le-a spus fetelor sa stee acolo ca de nu manca bataie. si baiatul vrea sa ma muste si sa ma pupa dar eu ma dadeam. dupa cateva minute vine domn profesor de educatie si terminam bine ora de educatie si ma duc la baie. am observat ca el ma asteapta ca clasa noastra era ultima don scoala. si m-am gandit sa stau mai bine in vestiar. dupa vreo 30 minute vad ca baiatul a plecat. am plecat si eu acasa. voi ce credeti are cv sentimente pentru mine sau nu?

18 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Urât gest din partea lui dar mă îngoiesc că are sentimente pentru tine.
Cel mai bine ar fi să-l cunoști și să ști ce vrea.

O zi perfectă îți doresc.

| ywar a răspuns:

Viiiiiiiiiiiiiiiiiiiplllllllllllll! la ora de educatie fizica! hai ma copii ma si la sport? adica mai ales la sport unde se mai lipeste tricoul ala ud de piele si se vede, se vede... luminita! de la capatul tunelului. Bai fata, urla hormoneii in el. Vrea sex! dar stii cum asa ca la carte, cam cum o vazut el prin filmuletele porno de pe net. Are fantezii flacaul!

| gebilxkl213 explică (pentru ywar):

serioss... de la 13 -14 ani?

| ywar a răspuns (pentru gebilxkl213):

Pai nu vezi! asa-i textu'! nu stiu cum faceti voi ca in loc sa invatati, sa mergeti la olimpiade, sa va jucati ajungeti sa va "lingeti" prin vestiare. Nu imi place cuvantul asta deloc dar e potrivit pentru voi! Eu la 14 ani invatam!

| MeGustaTeGusta a răspuns (pentru ywar):

Vai, vorbesti ca si cum in momentul asta ai avea 80 de ani. lasa copiii sa se distreze laughing

| ywar a răspuns (pentru MeGustaTeGusta):

Asta-i adevarul la 14 ani invatam nu faceam sex sau pipaiam fetele prin vestiare. Sa nu pun la socoteala ca fetele la 14 ani sunt dezvoltate si baietii mai ciu-ciu! asa ca... n-am 80, am 30 si ceva!

| MeGustaTeGusta a răspuns (pentru ywar):

Bine, te cred.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu pare nimic frumos aici...Are mari probleme de educatie sau ceva la,, mansarda,,. Chiar nu-ti dai seama?

| gebilxkl213 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Mda. ii un prost fara minte

Răspuns utilizator avertizat
| maychanges a răspuns:

Cred ca e cam ciudat.Adica ce baiat normal la cap isi demonstreaza iubirea fata de tine in felul asta? Iti zic sa stai departe de el.

| Johnni3Walk3r a răspuns:

Buna! Ce pot spune eu.Un gest urat din partea lui si acest gest cred ca il si caracterizeaza.E un baiat vulgar, infumurat si cine stie ce bataus pe-acolo prin scoala la voi.Eu zic sa il eviti dupa ce ti-a facut. Faptul ca prietenul sau ti-a amenintat colegele cu bataia arata ceea ce vroia sa faca baiatul cu tine.Eu iti spun sa te feresti de el ca nu e de tine.Astfel de gesturi nu arata decat copilaria prosteasca din el.

Sper ca te-am ajutat!happy Si ai girja de tine! big grin

| Cata980 a răspuns:

Nu prea cred! Mai intai ar trebui sa-l cunosti mai bine pentru ca daca ai incepe o relatie cu el iar apoi iti vei da seama ca nu te-a iubit si nu a avut sentimente pntru tine vei suferi! Sper ca te-am ajutat

| Moldovan_Yonel_1995 a răspuns:

Vroia altceva de la tine ascultama ce iti zic happy

| rebbi21 a răspuns:

Cred ca te-a asteptat ca sa iti ceara scuze ca te-a abordat asa.In fine, nu asta era subiectul. Daca vrei sa afli daca te place si nu vrei sa il intrebi pe el poti sa il intrebi pe amicul lui.Noi nu am putea sa stim sigur doar dintr-o intamplare de la scoala caci este posibil sa fie unul dintre golani. fara suparare.Sau ai putea sa vezi daca in timpul verii iese cu altcineva. nu cred ca daca te-ar place cu adevarat s-ar da si la altcineva.Dar mai bine il intrebi pe amicul sau sa vezi care ii treaba.

| Crisstinuuta a răspuns:

Salut! Din moment ce a dat sa te pupe, muste cred ca e evident. Plus ca te-a si asteptat dupa ora de educatie fizica. ( P.S ai grija la baietii care sunt insistenti din prima, nu e de bine cu ei)

| AnnaKoo a răspuns:

NU! Nu simte nimic pentru tine...El are chef doar de niste prostii pe care poate nu le-a incercat niciodata! Dar ai grija ca pot sa ti se intample multe lucruri rele daca te combini cu el.
P.S! Ai grija sa nu ramai niciodata singura pe langa el ...si mai ales sa fie cu vreun baiat sau mai multi[sau chiar si fete] Sper ca te-am ajutat cu ceva!