| Kira2001 a întrebat:

Deci. am 15 ani si prietenul meu are 17. Este o relatie de 7 luni si pana acum nu a mai facut asta, dar ieri am iesit in oras si ne-am asezat pe o banca si am inceput sa ne sarutam. Totul a decurs bine pana mana lui a ajuns sub bluza mea si a vrut sa imi deschida sutienul. Eu l-am oprit si am spus ca nu vreau, iar el mi-a spus ca nu e nimic si ca ma intelege, dar are si el nevoile lui. :/ dupa a inceput sa imi puna mana pe picior si sa imi spuna ca ma iubeste si ca nu ar vrea sa ma raneasca niciodata. Cand am vrut sa ma ridic, m-am ridicat si el m-a tras peste el si a inceput sa ma atinga si sa ma muste de gat si sa imi spuna ca i s-a sculat. M-am suparat si am plecat si dupa seara m-a sunat si m-a rugat sa il iert si ca nu se va mai intampla, dar nu a putut sa reziste.
Sa il iert sau sa ii spun sa ne despartim? Il iubesc mult, dar imi e frica ca de asta sta cu mine, eu sunt mai mica ca el si poate ma crede si naiva. Ce sa fac?
Dau funda

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai avea cea mai mica idee ce dureroase devin testiculele la o faza de genul asta. Bucura-te ca ai sani dezirabili, si eventual cautati alta locatie, in care sa ii permiti/il inveti sa ti-i dezmierde finut si sa ti-i sarute usor, gradual, astfel incat sa iti placa si tie. Evident ca se va excita iar, dar, daca nu esti prea conservatoare si ignoranta, poti sa ii propui sa il termini manual, prin slit, si automat il detensionezi, daca reusesti sa il faci sa ejaculeze, stimulandu-l incet in sus si in jos, si la un moment dat mai repede, daca iti cere el sau simti tu ca se apropie expulzia. Ar fi bine sa ai un pachet de servetele umede la indemana. Daca e un loc ferit, poti savura mai intens, daca si vezi efectul manutei tale asupra dotarii lui. Multi baieti apreciaza faza asta.
Iar in plus, poti face asta de "n" ori, pana ajungi sa il cunosti mai bine, etc.
Dar la anii tai, cel mai bine e Petting!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Regret sa te aduc cu picioarle pe pamant dar nu iti imagina tu basme si plimbari in parc fara sex la varsta lui, el este la varsta zborului din floare in floare, si scuza-ma trebuie sa fi prost sa pui suflet in relatie la varsta aia, sex si atat. Daca nu esti pregatita de sex este de preferat sa te retragi elegant si sa nu ii mai irosesti timpul lui

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu il ierta, deoarece a facut o intentionat, desparte te de el deoarece el caută numai sex, degeaba numai tu il iubesti, el te vrea in pat, iar după ce i dai ceea ce vrea, caută pe alta cu care va face la fel, o va pipăii pe sîni pe picioare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Baiatul stie una si buna si poti fi sigura ca va continua "asaltul" de cucerire a "redutei" fara incetare. Ar trebui sa devii constienta ca vei fi nevoita ori sa-i cedezi insistentelor lui de natura sexuala si sa-i permiti sa-ti mangaie si sau pipaie zonelor tale pazite cu "strasnicie" ori sa-l parasesti pana nu-i prea tarziu. Totul depinde doar de inocenta si moralitatea ta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca continua cu aceste gesturi, este bine sa-l lasi si sa ai grija de virginitatea ta. El sta cu tine pentru ca spera ca intr-o zi sa faca sex cu tine.

| LoveSleep a răspuns:

În locul tău îl lăsam să continue.
Nu știu tu, dar eu mor de curiozitate unde voia să ajungă cu aia, ținând cont că erați în parc.

| WaterDrop a răspuns:

Iti poti imagina ca toti baietii iti vor spune sa-i dai bataie si fetele sa-l lasi, nu?

Cel mai bine faci cum simti tu. Daca esti pregatita atunci fa-o, daca nu atunci explica-i ca vrei sa mai astepti. Daca te respecta si te iubeste va mai astepta iar in caz contrar te poti convinge singura ca asta era tot ce dorea de la tine.

| Oana92 a răspuns (pentru WaterDrop):

Hei! Nu mai baga toate fetele in oala asta! Eu nu i-as spune sa-l lase! Eu i-as spune sa inteleaga ca o relatie se bazeaza si pe jocuri sexuale... Si daca nu poate intelege si accepta asta nu ar trebui sa se bage intr-o relatie. Si da, e mica, dar de la un sarut pe gat si o mangaiere pe sani nu se moare, nu se pierde virginitatea si nici gravida nu ramanewinking In fond baiatul ala nu i-a propus o partida de sex in parc, doar a mangaiat-o si prin urmare s-a excitat. Mare branza!

| ariana8228 a răspuns:

Tu ce crezi? Il ieri? Aici este alegerea ta, daca il iubesti sau nu...
Succes... happy

| Mihaivladmihai a răspuns:

Iarta-l