| Annie a întrebat:

:* Am si eu nevoie sa stiu cat ar costa o sedinta la un psiholog din Craiova. Dau Funda si folositor(la toata lumea)!:*

Răspuns Câştigător
| DaNNN a răspuns:

Tarifele variaza intre 50 – 120 RON, in functie de varsta si statutul clientului (copil sau adult, elev/student, pensionar sau angajat), de tipul intalnirii (individuala, de cuplu sau de grup).
Contributia se plateste in avans, pentru fiecare sedinta. Pentru prima sedinta, contributia se plateste cu ocazia primei intalniri.

Sper ca te-am ajutat.
Funda?!

1 răspuns:
| Paprik a răspuns:

Poate ajunge si la 50-100 lei/sedinta si sunt necesare mai multe sedinte (10-20 sau muuuulte) depinde de ce acreditari are psihologul si cat de cunoscut este si de problema care o ai.
Poate costa o ora 50 lei si te obliga sa faci 2.
Mai bine te interesezi la cineva care a fosthappy
Bafta!