Întrebare recomandată | bereandreea a întrebat:

Cât costă o ședință la psiholog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De la 50 pana la 100 si ceva-150 in functie de oras, psiholog, nivelul de pregatire etc.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca vii cu o trimitere medicala si esti asigurat 0 lei dar daca nu aduci trimitere medicala cel putin 50 de lei/ sedinta.

| alexwahl a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Cat m-ar costa un consult la ochi?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru alexwahl):

IN orasele mai mari este 100 lei iar in cele mai mici undeva la 80 de lei.

| alexwahl a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Fain mersi.Sunteti doctor?

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru alexwahl):

Nu dar am fost d emai mule ori la clinici private din diferite orase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cand costa bani astfel de sedinte?

| zăGhost a răspuns:

Intre 80-120 in orasele mari, la psihologi cu vechime. Daca au functii universitare, e mai scump. Mai ieftin e daca mergi la cei sub supervizare, care percep cam jumatate din tariful pe care l-am scris mai sus.

| Nevroza a răspuns:

O fata asa de draguta nu are nevoie de psiholog.

| Nevroza a răspuns:

Incearca sa te duci la psihologul scolii. este gratis