| Florin100 a întrebat:

am si eu o intrebare! M-am despartit de logodnica mea de un an, dar si acum sufar dupa ea... desi e maritata cu altu`... Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| 2122009 a răspuns:

Sa o lasi in pace ca are viata ei! Incearca sa te concentrezi pe alte lucruri importante in viata, calatoreste, fa-ti prieteni noi, gaseste-ti o pasiune, ceva cu care sa iti ocupi timpul si te asigur ca vei uita incet dar sigur.Intradevar este un chin sa vezi pesoana iubita cu altcineva, dar trebuie sa mergi mai departe, viata e dura, ia-o ca pe o lectie! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Acum că e măritată o laşi în pace, are viaţa ei.
Caută altă femeie.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cat timp v-ati despartit? cat crezi ca poate sta o fata care viseaza la rochia de mireasa avand in vedere ca o fata se marita cand e ceruta, nu cand vrea? si eu daca mai amanam un an de zile probabil nu aveam sotie acum si trei copii.vezi cat face comunicarea? o clipa poate schimba destine.nu e bine sa ratezi clipa.ce sa faci? mergi inainte.mai sant femei.

| Klaryssa a răspuns:

Imi pare foarte, foarte rau pentru tine! Presupun ca e un chin sa vezi ca persoana iubita e cu altcineva! Dar daca ea e maritata presupun ca a trcut peste...asa ar trebui sa faci si tu pentru ca daca te gandesti la ea si suferi mereu o sa te distrugi prin interior si nu vrei asta! O sa aungi la depresii copilaresti desi ai o varsta si o sa fii judecat. Poate n-a fost sa fie si ar trebui sa iti cauti in continuare jumatatea pentru ca ea e acolo si te asteaptawinking

| EvelyneAsd a răspuns:

Bună.
Eu aş spune să o uiţi, aşa va fi mai bine pentru amândoi. Gandeşte-te că ce a fost, a fost în trecut.
Pa, pa.