| Florin100 a întrebat:

am si eu o intrebare! M-am despartit de logodnica mea de un an, dar si acum sufar dupa ea... desi e maritata cu altu`... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DNSK a răspuns:

Cam multe a facut ea intr-un an! gandeste-te si la asta. s-a despartit de tine si s-a maritat cu altul? altii se casatoresc dupa 5 ani de relatie. calm frate si nu plange dupa ele. vin altele

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tocmai acum te-ai îndrăgostit de ea, este mult prea târziu.
Trebuie să-ți vezi de treaba ta.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Sa iti gasesti alta iubita si sa o uiti pe fosta pentru ca nu are nici un rost sa iti mai pierzi timpul gandindu-te la ea, mai mult rau iti faci

| Catalin150396 a răspuns:

Asculta o vorba de la bunicu` (eu) : ''Daca nu iti pupi femeia in cue ti-o pupa altu`'' asta e, viata merge inainte...Multa sanatate!

| Azµre a răspuns:

Să sari în sus de bucurie că nu ți-ai luat o landră...

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

:rolling on the floor o ceee? oricum, sensul l-am inteles, doar termenul e nou!

| Azµre a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Landră - curvă

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

Multumesc big grin

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru Azµre):

Hai pe mess!

| h3r a răspuns:

Tu te-ai despărțit de ea?

| Mihaela1964 a răspuns:

Sa gasesti o fata alaturi de care sa nu mai suferi.O idila iti va face oricum bine( nu compara cu fosta, orice-ar fi!), chiar daca nu e iubirea vietii tale.Iesi,fa ce-ti place, inconjoara-te de prieteni si totul va fi mult mai bine.Cred ca suferi ca n-ai altceva mai bun de facut: deci cauta acel ceva.Numai bine, Florin.happy

| Cristiann25 a răspuns:

Mda stiu cum e sa te desparti de cineva si sa nu-l uiti DAR o sa imi dai dreptate cu ce spun acum:am patit ca tine sa nu pot o fata pe care am iubit-o foarte mult DAR timpul a rezolvat tot si acum suntem doar prieteni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Asta e, acum e prea târziu, ăţi vezi de viaţa ta.
Te pup!

| chazz a răspuns:

Baga o betie calumea de cateva ori, dupa aceea astepti sa treaca timpul pana dispare acel sentiment care ne slabeste pe toti.
Numai bine!

| Liliana1981 a răspuns:

Nu mai ai ce face. Ea are viata ei incearca si tu sa o traiesti pe a ta.