| xFaith a întrebat:

Buna TPU.
Am si eu o mica dilema. Revelionul il voi face impreuna cu prietenul meu la cea mai buna prietena a mea. Ea va chema mai multa lume. Ea va tine revelionul intr-o casa cu etaj. La etajul 1 camerele si sufrageria sunt neterminate si nu stiu daca va putea baga caldura.
Intrebarea mea este : cu ce ma pot imbraca de revelion, avand in vedere ca la ea va fi putin cam frig?

Răspuns Câştigător
| AndreeaCF a răspuns:

Buna! Da este adevarat ca va fi frig, dar sunt sigura ca ea va pune un calorifer electric sau ceva pentru incalzit.
In caz ca nu pune, va fi frig primele doua ore dar dupa aceea va veti incalzi (cu dansul, bautura) plus ca veti fi mai multi si unde sunt mai multe persoane camera se incalzeste.
Oricum pentru orice eventualitate, ia la tine ceva mai gros.
Distractie placuta!

1 răspuns:
| JIJ a răspuns:

Daca este cam frig shimbati destinatia nu o sa fie tocm confortabil sa petreceti imbracati cu haine groase de iarna.