| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume am o dilema care ma nelinisteste si nu ma lasa sa ma concentrez la munca, deja sefu a inceput sa imi faca semne. Azi dimineata la cafea si tigara povesteam cu colegul meu de birou de faptul ca s-a mutat impreuna cu iubita lui de vreo luna si e tare dezamagit ca nu e ca in filme, ca ea e tot nervoasa, nu se imbraca sexy in casa, nu se mai ingrijeste.mi-a spus asta cu lacrimi in ochi si nu stie ce sa faca.a zis ca momentan o mai lasa in pace ca vine revelionul si fac chef mare acolo iar el vrea sa se imbete bine cu prietenii lui, dar dupa revelion trebuie sa ia o decizie. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

In locul colegului tau, dupa revelion i-as da papucii iubitei.

7 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ca sa ma pot decide, te rog sa-l intrebi pe colegul tau daca iubita lui mai trage si cate o b@sina in somn.

| Sofer a răspuns:

Trebuie sa găsească motivul de ce e ea nervoasa si dulce si iubitoare si cu chef de amor. Dacă iubita mea mi-ar face toane din astea. Nu stiu ce as face.
Deci ca părere e ceva greu, ca dacă iubești acea persoana ii accepți orice dar numa sa nu ii se urce la cap.

| VoidEternal a răspuns:

Vezi de ce nu e bine sa te uiți la filme?

| Catalin77945 a răspuns:

De unde le scoti, serios?

| darrio2007 a răspuns (pentru Catalin77945):

Are multa imaginatie. Totul lui i se intampla doar la munca la birou. La care birou, doar el stie.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Biroul meu de la munca frate

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Fereasca D-zeu să fim frati.