| anonim_4396 a întrebat:

Ei bine, maine (sambata) ma duc la prietena mea cea mai buna la ziua ei de nastere. Voi sta pana duminica dar nu stiu ce sa facem e cam plictiseala si dupa ora 00 o sa mergem la discoteca satului tongue. Avand in vedere ca avem 12 ani amandoua tatal ei nu-si face griji pentru noi si ne lasa cu placere (normal deoarece vine si fratele fetei 17 ani dar el nu ne prea baga in seama si sta cu prietenii mai mari iar noi ca de obicei ne facem de cap big grin ). dar pana atunci ce am putea face.Afara e frig si sufla vantul da-ti-mi idei despre ce am putea face in casa la caldura?big grin

Răspuns Câştigător
| hehehe a răspuns:

Un joc pe porunci. ar fi genial.
Mereu sunt distractive big grin

Emmy.

5 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Hmm... jucati adevar sau provocare, farse pe telefon, uitati.va la un film, exprimati.va opiniile in legatura cu anumite lucruri /persoane...happy

| hehehe a răspuns:

Buna Fyona!
Multumesc pentru fundita. Distractie placuta maine :d.

Emmy.

| andrei95 a răspuns:

Un poker:d
oricum jucati carti stati pe la calculator uitati-va la un film

| Cosy a răspuns:

Puteti sa faceti o gramada de chestii.Nu trebuie sa faceti acelasi lucru toata ziua. Puteti sa dansati, sa jucati carti, sa jucati taca[daca nu stiti jocul e asa:fiecare jucator spune cate un numa.se incepe de la 1 si numerele trebuie sa fie consecutive.tot ce trebuie sa faceti e sa nu spuneti numere care sa-l contina pe 7 sau multiplii de 7.in locul acestor numere veti spune taca.incercati in engleza. e mult mai distractiv.noua ni l-a aratat fostul nostru prof american.]. La 12 ani cred ca inca va place sa desenati[nu ma refer la printese]puteti face ceva gen colaj si sa-l pastrati.Sunt o gramada de lucruri ce pot fi facute.In legatura cu fratele ei, credeti-ma, asa o sa ajungeti si voi.Si eu cand eram mica ma plangeam ca verisoarele mele nu sta cu mine, dar acum[am implinit azi 17 ani] nici eu nu am chef sa stau cu verisoara mea de 13 ani.

| DyaMika a răspuns:

Farse la telefonwinking