| anonim_4396 a întrebat:

O prietena de-a mea e in dilema: prietenul ei e din alta localitate, au o relatie de 2 ani de zile, si vine la ea pentru cateva zile. Cum ar putea sa spuna parintilor ca vor sa doarma impreuna (nu m-am referit aici la alte chestii happy, doar dormit), avand in vedere ca ei sunt mai difcili? Eu i-am spus «CU TUPEU», mai ales ca amandoi au 20 de ani... Ce ma sfatuiti sa-i spun?

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca le da 2 paturi in aceeasi camera, ii munceste toata ziua iar noaptea le lasa usa deschisa la dormitor-vor dormi sigur si parintii au 100% garantii ca nu se intampla nimic!

mlm
| mlm a răspuns:

Daca parintii fetei sint de moda veche o sa-l puna pe bietul baiat sa doarma separat, daca ai munstra constiinta ca sint amici de 2 ani cu stirea lor vor decide sa-i lase sa doarma impreuna, trebuie sa se gandeasaca si la varianta ca oriunde ar fi ei pot sta si impreuna si pot face si ceea ce vor, mai ales ca cei doi sint si majori.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Categoric nu pot dormi impreuna. Ia spuneti-mi voi mie daca fata pana se marita are vreo 5...6 prieteni si îi aduce pe toti in casa si le da sansa de a ''dormi impreuna''. Ce ziceti e bine? Daca vor sa faca ceva el ca baiat trebuie sa fie galant sa ia o camera la hotel si nimeni nu stie nimic, in rest toate bune si frumoase.

| sorin a răspuns:

Pai tu crezi ca parintii or sa ii puna separat in diferite camere, automat o sa doarma impreuna.happy

| cooola a răspuns:

CE treaba au parinti...vine la eahappy...doar nu o sa stea ziua afara sa ii vada si seara cand parinti dorm... ii inchid in camere diferite... ce naiba...parinti trebuie sa inteleaga ca daca vor sa faca sex o pot face oriunde nu numai daca dorm impreuna, si intr-un parc,, oriunde... ea le poate spune ca se duce la prietena si se vede cu el.sau le spune ca se duce in oras si se duce la el sa il vada... ce naiba.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

:X e bun raspunsul:*