| GuBeeBăăi a întrebat:

Am si eu o problema. E vorba despre prietena mea cea mai buna.Mama ei o cearta din orice, tipa pe ea, se enerveaza din motive absolut absurde.Cand am venit din tabara, ea era bucuroasa sa isi vada parintii, dar nu stiu din ce motiv, incepuse sa planga. Imi e mila de ea.Cum pot sa o ajut?(Scz categoria, e cea mai vizitata)

2 răspunsuri:
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Poate ca cand era copil parintii sau mama sau tata mamei prietenei tale a avut un trecut foarte urat si in tabara nu avea.

| hotshotb a răspuns:

Poti sa ii fi un prieten sau prietena bun buna.Nu prea ai ce sa ii faci mamei ei nu prea poti sa te bagi in familia ei.