| elena_7605 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema va rog sa ma ajutati

imi place de un baiat dar nu stiu cum sa ii spun ca imi este frica sa nu ma mai placa( il cheama Nicusor si este clasa a 6_a este cu doi ani mai mare decat mine si am mai stat cu el deja m-am imprietenit cu doua fete de la el din clasa si am aflat ca este single) si nu stiu cum sa ii spun caci nu am mai intrebat pe nimeni daca vrea sa stea cu mine

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Paaii hmm... spui ca esti pe a4a... sincer nu prea cred ca ai sanse dar incearca happy
Deci ai putea sa mergi pana la vreo prietena deata care e cu el in clasa si sa o pui sa il intrebe daca ii place de tene tongue cum ar fi sa o rogi pe ea sa iti faca lipeala tongue
Acm sincer nu stiu ce tot aveti voi cu chestile astea cu vaaaiii sa ap prieten nu stiu ce ca sa fiu sincera si eu sunt pe a6a si nu am avut preten nici o data si nici nu prea vreau XD ma simt mai bine singurica XD maii CraAaaAaaazZzzzzZzzyyyYyyyYYyy XD

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Amana declaratia cu cativa ani.

| Bya132 a răspuns:

Lasă iubirile pentru anii vitori, acum trebuie să pui mâna pe carte.
Ar fi bine să îl lăşi, eşti prea mică pentru aşa ceva.
Nu ar sta cu o fată aşa mică decât la bâză.
Crezi că el ar vrea să stea cu o puştoaică de 10 ani, sau cu o tipă de 13 ani? Gândeşte logic.

| Ayna a răspuns:

Draga,da-i de inteles ca il placi,dar nu eu spune in fata! Daca el te place,o sa faca ceva, dar daca nu...fa concluzii.
La urma urmei baieti mai sunt, iar la tine abia incepe viata!

| Minks a răspuns:

Ce tragedie pe capu' tau, sa ai 11 ani si sa iti placa de unu de 13. Iubire cu scantei ce-o iesi de la voi. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elena,in clasa a 4-a ar trebui sa-ti vezi de scoala si papusi nu de Nicusori.