| bybuu13 a întrebat:

As avea nevoie de cateva ideii big grin Sambata tatal meu implineste 42 de ani:X As vrea sa ii cumpar ceva dar nu stiu ce ( am doar 45 de lei ) m-am gandit ca i-as putea face o diploma pentru cel mai bun tatic dar nu stiu ce va face cu ea pentru ca el este mai distant happy si as vrea sa ii cumpar ceva... dar ce? Dau funda celui mai bun raspuns si vot celorlalti tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aş fi în locul tău i-aş cumpăra un articol vestimentar (un tricou, o vestă, o bluză, un hanorac e.t.c.).

2 răspunsuri:
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Iai un lantisor ceva simbolic sa il poata avea mereu la el happy

| anonimabubulina a răspuns:

Ceva simbolic sa-l tina minte toata viata