| JustMeAndy a întrebat:

Am o problema, legata de cadourile de craciu pentru ai mei am in jur de 100 de ron si vreau sa le cumpar sau sa le fac amandurora cadouri. M-am gandit la un set format din manusi si caciulitza pentru mama sau esarfa/fular si caciulitza si pentru tata o sapca mai grosutza pentru iarna. Am vrut sa le fac si ceva asa ca m-am gandit sa gatesc prajitura preferata a mamei si prajitura preferata a tatalui. La tati nu prea sunt sigura ce cadou as putea sa ii fac asa ca as vrea sa imi dati cateva idei. Sambata merg la dentist intr-un oras mai mare ai as vrea sa le cumpar de atunci. Stiu ca este cam devreme dar unde locuiesc eu nu prea am de unde alege. Ms pentru ca m-ati ajutat si cel mai bun raspuns funda ca de obicei :*.

Răspuns Câştigător
| AstralConfessor a răspuns:

happy sa stii ca si o poza cu tine personalizata special pentru. ei ii va incanta mai mult decat orice obiect de imbracaminte. Asta doar daca nu esti salariata. Ca si elev este aiurea sa-ti imbraci parintii, ca asta fac ei, nu?

2 răspunsuri:
| Raluciii_3242 a răspuns:

Ideea cu prajitura este foarte buna. Mamei tale ii poti face cadou sticla ornamentala (http://www.a1.ro/......6x357.jpg) pe care o poti face chiar tu cu ajutorul unei sticle din sticla si zahar, faina, cafea, boia, orice. Iar tatalui tau ii poti lua cumpara parfumul lui preferat. Daca ii faci cadoul cu sticluta mamei tale iti vor ramane toti banii pentru sticluta cu parfum si poate iti raman bani si iesi in avantaj. La Multi Ani! cu ocazia zilei de 1 Decembrie care s-a terminat acum 10 minute:)). Si un Craciun Fericit! Mult succes cu cadourile!

| alexandru921994 a răspuns:

Nu conteaza pretul, ci gestul. eu le voi lua alor mei. cate o cana cu cea mai buna mama si cel mai bun tata. cat si despre prajitura nu este deloc o idee rea. de haine este cam aiurea pentru ca nu vei sti daca le nimeresti gusturile sau nu. mai bine lasa-i pe ei sa isi cumpere haine si ocupate de ceva care sa le ajunga la inima. sper ca raspunsul meu sa te ajutebig grin