| love5604 a întrebat:

Hi! vreau sa daruiesc un cadou celui mai bun prieten, vreau cateva sugestii din partea voastra...implineste 18 ani:X

3 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

O bluza/un hanorac/un sacou(daca e mai elegant) sau o cravata/o esarfa trendy,subtire,daca e genul sport /o camasa, dupa stilul lui(tu decizi; in dungi, mai larga daca e...mai...rebel,eleganta,.). Sau un parfum de baieti,un lant sau un inel.
Dar ar trebui sa ii dai si o felicitsre:Cu ocazia zilei tale de nastere,iti doresc numai fericire,impliniri,sanatate, bucurie si noroc in viata! cu mult drag, A ta coleg/colega,!

| Mioritacris a răspuns:

Iai un cadou care sa i se potriveasca.

| love5604 explică:

Da nu stiu ce sa ii iau straight face