| MadalinaCx a întrebat:

Azi e ziua mea de nastere si a unui prieten de-al meu. Suntem nascuti in aceeasi zi, dar la un an diferenta el fiind mai mare. Ce mesaj, dar unul frumos si mai de prietenie, as putea sa-i scriu? As vrea ceva in genul "La multi ani noua..." sau "La multi ani si tie si mie" sau nu stiu ceva de genul asta.

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

O zi din an este a noastra. Si, pentru ca e a noastra, este cea mai frumoasa zi a anului. Sa ne bucuram de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!

| Georgianaaa909 a răspuns (pentru anad):

Off.din cauza raspunsului tau prea bun am pierdur FUNDA! Ce rautate! sad

| anad a răspuns (pentru Georgianaaa909):

Meriti tu funda si pentru faptul ca apreciezi ceea ce scriu altii!

| Georgianaaa909 a răspuns (pentru anad):

AWW...ce dragut happy

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa astepti mesajul de la el, e baiat si el ar trebui sa se gandeasca intai sa te felicite. Daca iti trimite mesaj sau te suna, multumeste-i si ureaza-i cele bune, in caz contrar, abtine-te.By the way...La multi ani!

| Arcani a răspuns:

Lamulti ani tie...si la multi ani si mie.De-abia astept sa-mi petrec urmatorul an impreuna cu amicul mea (cum il cheama)Cam asa ceva

| Georgianaaa909 a răspuns:

La multi ani prietene, si tie si mie...Sa avem parte in viata asta numai de fete frumoase si de bautura.Soarta asta a facut in asa fel incat sa ne nastem in aceeasi zi si sa fim ca fratii... Sper ca ti-am fost de ajutor LA MULTI ANI! ps MAINE e si ziua mea. FUNDA?