| geo123456898543 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua fostului meu prieten sau ceva de genul asta a fost laughing) si as vrea sa-i dau un mesaj in care sa ii arat ca a fost una din cele mai importante persoane din viata mea sau asa ceva laughing)) gen "sa iti gasesti pe cineva care sa te iubeasca asa cum nu am putut eu sa o fac" nu stiu ce sa-i scriu. Ma puteti ajuta? Multumesc!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta suna a parere de rau ca nu mai esti cu el.

| Ioonela a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu faci lucrul asta. Daca nu mai esti cu el, nu are rost sa ii arati ca suferi.

| Satango a răspuns:

Bună!

'' Acum când sunt doar un capitol şters din viaţa ta, doresc să-ţi mărturisesc că fiecare rând a avut o semnificaţie în parte. Chiar dacă credeam că vom merge pe acelaşi drum, viaţa ne-a arătat că de fapt, în unele cazuri, totul poate fi o iluzie a inimii. Pentru fiecare an în care ai fost primul meu gând dimineaţa îţi doresc multă pace sufletească, iar pentru anii în care acea fată va reuşi să te iubească aşa cum nu am putut s-o fac eu îţi doresc toată fericirea din lume. La mulţi ani. ''

N-am avut alte idei. O zi frumoasă!

| geo123456898543 explică (pentru Satango):

Multumesc mult!

| Satango a răspuns (pentru geo123456898543):

Nu ai pentru ce happy