| EuD a întrebat:

Azi la scoala un baiat de la mine din clasa nu ma lasa in pace! Dupa ce sau terminat orele pe strada un alt baiat din clasa de la mine imi facea "ochi dulci".ce sa fac sa ma lase in pace?

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

Buna
Nu-l baga in seama deloc nici macar nu te uita la el si daca incearca sa vorbeasca cu tine zii sa te lase in pace..Credema daca faci asta o sa te lase in pace sunt baiat si stiu cum sta treabalaughingCand vede ca nu ii dai atentie te lasa in pacebig grin

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ai prieten, spui ce se întâmplă. Dacă nu fraţi sau verişori mai mari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i acorda atentie, daca a vazut un mic zambet pe buzele tale o sa continue mult si bine cu hartuiala, daca tot continua apeleaza la domnul TATA laughing

| iulius21 a răspuns:

Tine legatura strinsa cu parintii tai si spune-le tot.