| zeldaxlove64 a întrebat:

Azi vine verisoara mea de 10 ani la mine(la ora 11) si nu stiu ce sa facem pentru ca o sa ii puna picaturi pentru ca are probleme cu ochii si nu are voie la tv calculator sau orice altceva. Ce am putea face? Dati-mi niste sfaturi! Cele mai multe si bune sfaturi primeste fundoi!

10 răspunsuri:
| B343 a răspuns:

Jucati ce incape intr-o valiza, ziceti bancuri, citeste-i bancuri de pe net ( daca nu vrei cu prostii cauta aici care iti plk http://www.clopotel.ro/fun/bancuri.html ) Sper ca ti-am fost de ajutor... :*

| Alexxutsa a răspuns:

Jucati.va jocuri in casa sau in natura cum ar fi : leapsa, mata, dea v.ati ascunselea, monopoly, carti, etc.

| Madalina123 a răspuns:

Ati putea iesi pe afara, sau, daca tot zici ca are 10 ani, jucati-va cu, jucariirolling on the floor vei gasi tu cevatongue bafta

| adyy95 a răspuns:

Spune-i si tu o poveste laughing vb de ale voastre d'ale fetelor nu prea poti face multe cand nu poate tine ochii deschisi! 1 puteti doar sa stati de vorba altceva nu vad ce ai utea face vb tot felul de chestii amuzante care sa o faca sa uite de probleme! sper ca te-am ajutat! bafta!

| danutz24 a răspuns:

Jucati fazan, ce incape intr-o valiza, vorbiti...

| zeldaxlove64 explică:

Dar nu are voie sa tina ochii deschisi.alte sfaturi

| zeldaxlove64 explică:

Bai al3x daca nu poate tine ochii deschisi cum sa jucam carti, leapsa si alte chestii? tu ce ai face daca nu ai avea voie sa deschizi ochii?

| zeldaxlove64 explică:

Cum se joaca ce incape intr-o valiza?

| Delia_7017 a răspuns:

Jucati carti,faceti ceva simplu de mancare,desenati(fiecare pe cealalta si dupa va dati nota),las-o sa te machiezelaughing),faceti-va pe unghii, jucati jocuri de genu' fazan, ce incape intr-o valiza...Bafta:*

| cezi2002 a răspuns:

Buna! puteti sa jucati tenis,volei,jucati cariti ex:macaoa,razboi si alte jocuri, vorbiti, spune-ti faze haioase care