| FashionVictim93 a întrebat:

ce credeti ca i'as putea lua mamei mele de Craciun? ..Multumesc happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
I-ai ceva ce-i lipsește, succes!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

100 de lei din portofel laughing))
Si amu lasand gluma deoparte.Iai o bratara frumoasa din argint.Asta am facut eu anul trecut big grin

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cumperi si tu tot magazinul si te asigur ca-i va placea!

| SweetMinion a răspuns:

Un parfum/o geanta/un lantisor.

| ivanhoe a răspuns:

Niste bani din poseta. Ce zici?

| unknownpink008 a răspuns:

Un lănțișor drăguț sau un parfum, ii poți face ceva manual, Idk happy happy

| JimyPOP a răspuns:

O broasca testoasa ar fi perfecta

| Vandamenul a răspuns:

Un ursulet, O perna personalizata, Un parfum.

| Vandamenul a răspuns:

Un ursulet, o perna personalizata, o rochie, pantofi,*astept fundita*

| Cocoss90 a răspuns:

Un parfum, un bibelou dragut si Dăruieștei multă dragoste ❤️❤️❤️

| Nicoleta_Denisa_1976 a răspuns:

Pai...ai putea sa ii faci o poza mamei tale si sa o pui in rama[la mine a mers, mama a plans laughing] happy Un parfum, inel sau cercei sau un lantisor care sa o bucure mereu cand il tine la gat happy Fundita?