| Napolistul a întrebat:

Ce inseamna daca visez ca sunt intr-o cabana in padure cu surorile mele si mama cu tata se duc la cumparaturi si ne lasa singuri si se mai intorc diseara.Cine ma ajuta are FUNDA+ VOT.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nesigura si va trebui sa te descurci(si) singura in viata, depasindu-ti temerile.

2 răspunsuri:
| supradozadenebunie5 a răspuns:

Nu este de rau, esti doar nesigur pe tine si in urmatoarele zile va trebui sa iei o decizie deci o sa fi nehotarat in privinta a ceea ce vei face

| sergiu1s a răspuns:

E cam naspa ce iti zic eu dar iti vei petrece ziua sau seara cu surorile si cine stie ce poti face cu ele sex funda