| Vasile_Marius_1992 a întrebat:

Buna TPU eu sunt Marius si am 15 in ultimi doi ani am inceput sa visez niste lucrui ciudate.
De exemplu:
Eram acasa la bucuresti si ca ori ce om ma culcat si pe la 00:00 / 00:30 am visat ca sunt la tara si mergeam la garla da cand sa trecem podul cu masina sa daramat podul atunci mam sculat am baut apa si mam culcat la loc.
Iar dupe 5 zile intro sambata vara am mers la tata cu surorile mele cu copii lor si barbati si eu cu mama si tata.
Cand am ajunns la garla am dat sa trecem cu masina si a cazut podul exact ca in vis.
Si astfel de vise am in fiecare noapte si dupe 5-6-7 zile se intempla.
Putezi sa va dat cu parerea va rog.
Leam spus si parintilor da nici ei nu stie ce sa faca.

Va rog ajutatima.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bea mai putina apa si culca-te mai devreme, ca de oboseala ai cosmaruri.

1 răspuns:
| Vasile_Marius_1992 explică:

Nu ma cosmaruri.
Intr-un fel vad viitorul.
Nu stiu cum sa explic.
Vad ce o sa se intample peste 5-6 zile. E ciudat.