| Necunoscut0000 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea are o noua prietena si in ultimul timp petrece mai mult timp cu ea iar eu ma simt neglijata. Eu iam marturisit asta dar ea imi spune ca nu este asa ca eu tot sunt ce mai buna prietena a ei. Dar nimic eu tot sunt neglijata de ea. Ce pot sa fac? Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

E atrasa de aceasta noutate din viata ei. Daca nu te cheama si pe tine sa iesi cu ele atunci inseamna ca pur si simplu prefera sa stea cu ea mai mult. Nu e ok, dar n-ai ce sa faci. Incearca sa te imprietenesti si tu cu fata aceea si poate asa veti iesi toate 3.

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poate doar ti se pare. Nu fi geloasa, ca astfel iti poti pierde prietena

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca nu vede asta, cauta-ti alta prietena pana isi revine.

| σκμ a răspuns:

Poți să nu mai plângi.laughing
Crezi că întrebarea asta merita pusă?
Nu mai plânge și vezi de viața ta.

| CansuFevzi123 a răspuns:

Si eu am trecut prin asta... poate ca mai trec, e complicat. Si eu am simtit aces lucru. Te simti, neglijata, simti ca pierzi o sora...Te simti trist, atat de trist. Dar daca ea se compoarta,, mai urat'' cu tine cand e fata aceea, iti zic de acum, i-a distanta. Vorbeste cu ea, dar decat,, Buna ce faci '', pentru ca altfel iti faci rau singura. Cu totii comitem gresli, dar nu vreau ca nimeni sa pateasca o,, prietenie'' cum am avut eu pentru cae trist. Dca ea iti e prietena adevarata, se v-a intoarce, si totul va fi Ok, dar inainte de toate cunoaste fata aceea, poate ca nu e foarte rea, dar cand simti ca ceva nu e bine, retragete, daca afli ceva care nu e bine despre prietena fetei aceleia, spune-le parintilor tai si parintilor prietenei tale