| Asteana a întrebat:

Ajutati-ma va rog. Prietena mea in ultimul timp se plictiseste...cum as putea sa ii ridic dispozitia?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Atât de mult te iubeşte? Dacă se plictiseşte în prezenţa ta, poate nu şi în prezenţa altora!

| VadTot a răspuns:

Iti garantez ca are pe altcineva!

| neutrino a răspuns:

Dispari din viata ei si sa vezi ce fericita o vei face. Dar repede, vin sarbatorile si ii trebuie si ei timp pentru o noua relatie.

| blueheart a răspuns:

Daca o iubesti cu adevarat,surprinde-o cu ceva la care nu se astepta din partea ta, adu ceva nou in relatia voastra. Poate a intervenit rutina,poate ca altcineva o face sa se simta speciala. Nu iti spun sa te schimbi pentru ca ea s-a indragostit de tine,cel care esti,dar adu ceva nou in relatia voastra. Dar,mai intai, gandeste-te daca merita, daca ati fost fericiti, daca v-ati iubit, daca mai vrei sa fi-ti impreuna. Succes! happy

| pisicutzamik a răspuns:

Buna pai scoate-o la plimbare faceti ceva romantic impreuna, sa nu se plictiseasca!