| Natalia1998 a întrebat:

Buna, TPU? Credeți că între mine si sora mea care este în burtica mamei mele este diferenta prea mare de 17 ani?

Răspuns Câştigător
| mimi a răspuns:

Varsta nu conteaza, conteaza sa va intelegeti. Nu e o diferenta mare, stai linistita

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o diferenta mare dar nu conteaza daca o vei iubi si va veti intelege cand va creste mai mare. Intre frati/surori varsta nu conteaza.

| HazelEyes77 a răspuns:

Foarte frumos. Sa ai grija de ea e foarte bine sa ai frati sau surori.

| sweetangels a răspuns:

Nu, ai grija sa o iubesti si sa ai grija de ea happy