| SperantaPierduta a întrebat:

Cum as putea sa ii trezesc din nou interesul prietenului meu si lucrurile sa fie ca inainte? el e genul de persoana care se plictiseste repede. cum sa fac sa scap de monotonie? Pentru ca pana acum am incercat sa ii fac mereu pe plac, dar am impresia ca sunt plictisitoare facand asta. Baieti daca voua iubita ar incerca sa va faca mereu pe plac v-ar plictisi?

2 răspunsuri:
| lampard64 a răspuns:

Originalitate!

| marinutzaa a răspuns:

Deci daca vrei sal tii linga tine eu nu inteleg de ce ii faci mereu ce vrea el cin un baiat vede ca faci totul numai ca sa fie cu tine dupa o perioada el incepe a se plictisi. Baieatul este invatat ca el sa faca fetei pe plac el sa cucereasca fata dar nu fata pe el incearca doar sa nu-i mai faci mereu pe plakul lui si el te va pretui mai mult sukcesss