| Cocki a întrebat:

Cum pot sa-mi induiosez mama, plecata in italia? Adica acum vorbesc cu ea la telefon si vreau sa-i zic ceva, deoarece sufar, cu motivul asta. Am 11 ani. Va rog dati-mi un mesaj pe care il pot zice. Dau funda la cel mai folositor mesaj. Urgent

6 răspunsuri:
| emy a răspuns:

In primul rand, roaga-te lui Dumnezeu sa te ajute, sa te indrume! Si spune-i ce simti tu! E cel mai bine asa, crede-ma! Sper sa iti fi putut fi de folos!happy Te puup kiss si iti doresc toate cele bune!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama? nu am nevoie de bani.am de o mama care sa fie alaturi de mine atunci cand am nevoie.deci mama draga, dai naibii de bani ca doar m-ai nascut nu m-ai cumparat si m-ai pus intr-un raft unde m-ai uitat.

| Manuelaaa3 a răspuns:

Poii spuneii cat de mult ii lipsestii si ca iti doresti foarte mult sa ajunga de craciun acasa daca se poate deoarece craciunul nu e la fel fara tine.". Si mai spuneii ca o iubestii din suflet si ca abia astepti sa o revezibig grinlove struck

| Keity a răspuns:

Prin acelasi lucru trec si eu si scuze daca am sa par rautacioasa dar cred ca va trebui sa te obisnuiesti cu asta pentru ca de obicei parinti nu isi asculta copii crede-ma si ia sufera acolo i tu aici dar pe moment nu poti face nimic zii doar ce simpti dar incearca sa faci in asa fel in cat sa nu o ranesti adica nu ii zi ca nah tu ai plecat acolo si eu stau aici ca o proasta incearca sa fii discreta de ex zii ca cel mai rumos dar de mos craciun e so ai langa tine si atunci se va bucura sa auda asta. oricum nu pot sa zic mai multe pentru ca nu stiu nimic despre voi...ai grijade tu te pup

| rebeca123456789101112 a răspuns:

Ii poti spune ca vrei sa se intoarca acasa sau daca nu sa te ia si pe tine in Italia.

| supername a răspuns:

De ce suferi? care e problema pentru care vrei sa o induiosezi? nu cumva vrei ceva nepermis pentru varsta ta? eu zic sa te calmezi si sa nu mai intrebi pe net ce vrei si ce nu vrei, ce face mama ta si ce nu face. E rusine!