| Auslesse a întrebat:

Deci, sa va spun o mica poveste! Eu am avut o relatie de aproape 2 luni cu un baiat din alt oras(deci, suntem din orase diferite), eu avand 20 de ani, iar el 21.Asa,mi s-a pus pata pe baiatul asta,intr-adevar e un baiat frumos,dar pe cat de frumos, pe atat de pervers, mincinos si prefacut.Sa va spun de ce...Au trecut 2 saptamani de relatie,cand,intr-o zi,ma trezesc, ca-mi vorbeste despre sex. Evident, l-am refuzat.Insa de atunci,a tot continuat sa ma intrebe in fiecar zi, raspunsul meu fiind acelasi NU, categoric.in cele din urma, acum 2 saptamani ne-am despartit definitiv,din cauza lui, pentru ca are un caracter imposibil, vrea ca fata sa faca numai ce vrea si cum vrea el..si cu mine vroia doar sa-si atinga marele scop(v-am zis care).Asa,am mai vorbit dupa aia foarte putin, un mesaj, un apel si cam atat.Sambata ma trezesc c-un apel de la el.Raspund,ma intreaba ce mai fac, insa el vroia de fapt sa vada cum lucrez eu in weekend(lucrez la un supermarket).Ok.intre timp el si-a facut o noua achizitie, mai exact una de 15 ani.Asa,duminica s-a tot plimbat prin fata supermarketului la care lucrez eu, timp de 3 ore si ceva,cu tipa respectiva, urmarind doar sa ma faca geloasa pe mine, insa n-a reusit.Tot ce-a reusit a fost sa ma faca sa-mi schimb total parerea despre el.Am uitat sa va zpun ca el e dintr-un oras, eu din alt oras, iar noua lui achizitie e din alt oras.Si culmealaughing s-au gasit sa se plimbe tocmai in orasul meulaughingAsa,el acum urmareste doar sa-mi faca mie rau, in sensul sa ma faca sa sufar, sa fiu trista pentru ca el si-a gasit pe altcineva.El acum e frustrat si a ramas cu regretul ca nu m-a putut avea...si asta-i singurul motiv pentru care face ceea ce face.Si inca ceva, eu cred ca el cu tipa asta de 15 ani, vrea doar sa-si atinga scopul si dupa aia o trimite la plimbare.O cunosc, cat de cat pe tipa..si stiu ca nu e prea cuminte, deci o sa-i cada destul de repede-n plasa.Voi ce parere avet despre tot "circul" asta?laughing

Răspuns Câştigător
| Misshaa a răspuns:

Si tu poti sa-l faci gelos, asa ca gaseste-ti un prieten care sa te ajute sa ii faci "in ciuda". Imbraca-te asa cum ii place tipului respectiv ca sa saliveze dupa tine..sa-si rupa gatul sucindu-l cand te vede.Incearca sa-l pui intr-o postura nefavorabila in fata altora, sau daca nu sa se simta prost.Se vede clar ca ii pare rau dupa tine daca incearca sa te faca geloasa, dar si mai clar este sa vrea sa te cucereasca incat sa-si urmareasca scopul.Din cate am vazut eu nu prea e bine sa iti mai faci de lucru cu el, pentru ca aclasi va ramane mereu, cu principiile si dorintele lui

| Auslesse explică (pentru Misshaa):

Sa stii ca ii pare rau, pentru ca eu am fost cea care a pus punct relatiei.Si acum incearca sa ma faca sa regret lucrul asta, dar n-o sa regret niciodata, pentru ca eu consider c-am facut ceva bun, renuntand la unul ca el.

56 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Tu la 20 de ani, stai sa faci barfa de-un baiat ce s-a cuplat c-o pustoaica de 15 ani si ne ceri noua parerea? Pai tu crezi ca esti departe de Lizuca aia?
Stii ce pareri am eu?
1. Ca esti virgina, porti 3 sutiene si chiloti de lana. Pai la 20 de ani, dupa 2 ani de relatie, crezi ca baiatul ala n-are nevoi? Daca vrei sa-ti tii pupaza in lesa, atunci fa-te calugarita.
2. Nu el e cel frustrat, ci tu, fiindca esti atat de frustrata, incat ai expus povestea pe Internet, incercand pe alocuri sa pari ca esti indiferenta, ca razi si stuff-uri cu smiley-uri. Te minti pe tine insuti.
3. De fapt, pe tine pan' la urma ce te doare? Ca-i pica aia-n plasa? Ca nu te-a aghezmuit pe tine-n pat si-a reusit cu alta? Sau care-i problema ta acum? Ti-ai dat seama de ce fel de om este, atunci bine pa, la revedere, drum bun! Fara povestiri, intorsul paginii si facut rezumatul sau erata.
4. Dar in ce orase stati voi mai, de va permiteti plimbari asa ocazionale? Ori te crezi in Monopoly? Daca ti-ai luat responsabilitatea de-o astfel de relatie, are riscurile ei pe care ti le asumi.
5. Marele scop? Fata draga, aveti o varsta. Nu te mai comporta ca ultima virgina sau Cenusareasa, ca nu s-a nascut pasarica din oul tau. Tu trebuie sa mai iesi prin lume, sa mai vezi cum sta treaba cu relatiile, cu baietii, chiar si cu barfa asta de gargara. Pana atunci, nu-ti ramane decat sa-ti spui frustrarile pe net si sa razi singura la ele.

| Auslesse explică (pentru Flav):

Ok,deci se pare ca n-ai inteles absolut nimic din intrebarea mea...si o sa-ti raspund la fiecar observatie.
1.Stai linistit ca nu port nici 3 sutiene, nici chiloti de lana, etc + AM FOST IMPREUNA 2 LUNI, NU 2 ANI! Asta e motivul pentru care nu mi se pare ok sa-mi vorbeasca despre sex(treaba asta mi-a zis-o din a doua saptamana).
2.Nu ma mint deloc, pentru ca tot circul asta, pe mine ma amuza, SINCER.
3.Eu ma bucur ca m-a ferit Dumnezeu de-o asa pacoste, cum este el.Aia n-are decat sa-i cada-n plasa... Oricum ii va cadea...Si am scris aici pentru ca vroiam sa vada si altii cat de ipocriti pot sa fie unii baieti.
4.Ne despart 40 km.
5.Da,asta era marele lui scop, cu mine.Stai linistit, ca sunt iesita-n lume.Nu-s una de aia care, vezi draga Doamne, pana la 20 de ani a stst numai inchisa-n casalaughing.te inseli amarnic daca tu crezi treaba asta.
Si ultima replica:nu sunt deloc frustrata, pur si simplu ma amuz de prostia unora. Sper ca o sa citesti si o sa vezi de fapt ce vroiam sa spunhappy

| thealchemist a răspuns:

Ca trebuie sa o avertizezi pe fata aia de 15 ani ca el incearca numai sa o foloseasca iar cu privire la tine ar fi bine sa inveti din experienta asta si data viitoare sa fii mai atenta, daca s-a plimbat 3 ore prin fata la supermarket numai sa te faca geloasa tipul nu e prea sanatos si se putea termina mult mai urit.

| Auslesse explică (pentru thealchemist):

Pe fata aia de 15 nu am cum s-o avertizez, pentru ca ea il crede cel mai ok baiat de pe planeta..In alea 3 ore si ceva, cat s-au plimbat prin fata supermarketului, mi-a trimis tipa o gramada de mesaje dupa nr lui..si se vede de la o posta ca e topita dupa el...deci,n-am ce-i face.Si da, 3 ore ci ceva s-au plimbat numai ca sa ma faca pe mine sa-mi para raulaughing...insa n-a reusit tipu` decat sa ma fac sa-mi schimb total parerea despre el.

| resemnat a răspuns:

Daca baiatul asta a ajuns sa faca asa ceva, inseamna ca e cam terminat tipul asta!

putea linistit sa isi vada de treaba, nu sa treaca prin fata ta doar ca sa iti faca tie in ciuda, nu asa se face!

iar faptul ca iti spunea tie cum sa te imbraci si mai stiu eu ce, inseamna ca e foarte gelos si posesiv, si bineinteles tot el va fi cel care pierde!

| Auslesse explică (pentru resemnat):

Da,mi-a zis si cum sa ma imbrac, la un moment dat...pana acum nu mi-a mai zis absolut nimeni, ca nu ma imbrac bine, sau ca nu-i place cum ma imbrac, el a fost prima persoana care a facut nazuri, referitor la faptul cum ma imbrac eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca de cate ori va mai face el asta sigur va privi si catre tine sa iti vada reactiile. Sfatul meu este ca atunci cand isi mai face aparatia sa razi cu colegele tale, sa radiezi de fericire, sa te porti indiferent, sa il ignori total. Pe barbati ii deranjeaza cand sunt tratati cu indiferenta, isi rod unghiile, se enerveaza. Numa bine, asa ii dovedesti ca nu te doare nici in cot de meschinariile lui.

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Sa de-a Dumnezeu sa mai apara prin orasul meu, ca exact asa cum mi-ai zis tu o sa fac.Sa vada ca indiferenta doare cel mai tare..si sa mai vada ca ceea ce n-a stiut sa aprecieze el atunci cand a avut, acum un alt baiat stie sa aprecieze! mersi pentru sfat!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i block pe telefon si lasa-l sa se spele pe cap cu pustoaicele lui cu tot. ce te mai intereseaza?

| Auslesse explică (pentru anonim_4396):

Nu prea ma mai intereseaza, pentru ca m-a facut sa-mi schimb radical parerea despre el...de duminica si pana acum nu mi-a mai trimis absolut nimic, ma refer la mesaje..si sper sa nu-mi mai trimita!happy

| victorandrei a răspuns:

Fa-l sa isi bage unghia in gat, plimba-te prin fata lui cu altu de manalaughing

| Auslesse explică (pentru victorandrei):

M-as plimbalaughing...dar am zis, el e dintr-un oras, eu din alt oras, deci nu prea are cum sa ma vada...sau s-ar putea..ca el de acum mereu o sa vina cu tipa prin oras pe la minelaughingcica sa-mi faca mie-n ciudalaughingcu una de 15 anilaughing

| Auslesse explică (pentru victorandrei):

El,oricum,acum nu realizeaza ce face..si zice ca face bine ceea ce face.dar o sa vada mai tarziulaughing...si cum am zis, tipa nu e prea cuminte, deci e foarte posibil ca, din cauza ei, s-o pateasca urat de totlaughing

| victorandrei a răspuns (pentru Auslesse):

Daca tot vroia doar sex de ce a mai stat 2 luni?hee hee de fapt asa crezi tu ca a stat big grin

| Auslesse explică (pentru victorandrei):

Eu,sincer,cred ca a stat...fiindca in perioada aia era cu totul alt baiat..pe asta de acum, nu-l mai recunosc, ca fiind baiatul ala de care m-am indragostit eu.

| victorandrei a răspuns (pentru Auslesse):

Stii vorba lupul isi schimba parul dar naravul ba...

| Auslesse explică (pentru victorandrei):

Adevarat!

| SentimentalConsil a răspuns:

Atunci cand nu iti pare rau nu pui la suflet si nu retii ce se intampla dar tu ce faci? ne scrii foarte detaliat ce si cum a facut tipul respectiv, asta ce inseamna? De cand ti-a facut acele farse cu cartela noua nu mai trebuia sa-l bagi in seama, acest gen de persoane sunt foarte periculoase deoarece nu se lasa pana nu obtin ceea ce vor, mai bine ar fi ca sa-i trimiti mesaj ca tot ce a fost intre voi s-a terminat, inclusiv prietenie/amicitie si ca in cazul in care v-a incerca sa te mai abordeze vei suna la politie. Iar tu ar fi bine sa nu-i mai dai atentie ce face si cu cine face, 'nteles waiting laughing kiss

| Auslesse explică (pentru SentimentalConsil):

Mare dreptate ai.Insa,nu-mi pare rau de el, pentru ca in urma gestului pe care l-a facut(un om sanatos n-ar face asa ceva), m-a facut sa-mi schimb radical parerea despre el...nu merita nici macar sa ma priveasca-n ochi.Si da, intre noi nu mai exista absolut nimic, nici macar n-a stiut sa-si lase loc de "buna ziua"...

| 5a a răspuns:

Nu sunt de acord cu Flav, tu pur si simplu ne-ai povestit o intamplare, cred ca mai mult a fost un soc pentru tine vazand ca el dupa un timp vrea alt ceva de la tine, numai sa-si satisfaca poftele lui trupesti. Flav zicea sa te faci calugarita, nu este adevarat odata ce umbli cu un baiat nu esti obligata sa faci nu stiu ce nebunii, ori cum mi se pare aiurea si de prost gust.
Nu baga in seama toti oamenii, ori cum fiecare isi da cu parerea. Parerea mea este ca bine ai facut, ai vazut cu adevarat ce doreste de la tine, ai vazut cum gandeste, si asta sa iti fie si o invatatura de minte ca degeaba e frumos daca e prost.
Eu de exemplu am avut 2 faze cand mi-au fost placut 2 fete dar ce folos ca fetele alea erau curve si umblau numai pentru bani, distractie, tigari, alcool. Eu sunt baiat si uite ca pot sa gandesc alt fel, pot sa ma comport alt fel cu o fata, daca imi place de tine e ok daca nu imi place de tine iti spun direct in fata fara sa te mai stresezi.
Avem aceeasi varsta si uite ca pot sa fiu diferit de ceilalti, nu cum spunea cineva mai jos ca, cam toti baietii sunt profitori, e fals, da adevarat avem si noi cateodata nebunii si ne apuca fel si fel de ganduri dar acum hai sa fim seriosi femeile sunt masinarii si eu nu stiu? ele n-au sentimente, ele nu simt nimic pentru sexul opus? Sau ele stau cu un barbat numai asa ca sa se afle in treaba, vezi pe mine oamenii astia ma deranjeaza ca nu gandesc logic, e ce-a mai mare prostie sa judeci tot sexul masculuin pentru 1 dobitoc.
Si fatuca aia de 15 ani? E de cl a 8 ce poate sa gandeasca, si daca isi pierde virginitatea cu ala sau poate si-a pierdut-o deja o sa-si de-a seama mai incolo cand s-ar maturiza, pe moment lasa lucrurile asa cum sunt, nu-i mai raspunde la mesaje, net si cu timpul te va uita si totul va fi binewinking next time fi mai atenta ca poate ai sa dai de alt pervers laughing

| Auslesse explică (pentru 5a):

Ma bucur sa vad ca mai exista si altfel de oameni, nu doar perversi si tot neamul lorlaughingSi da, baiatul e frumos, dar destul de prost(scuze pentru expresie)..Se crede unu` de ala smecher, dar de fapt.e praf.C

| Auslesse explică (pentru 5a):

Ma bucur sa vada ca mai exista si altfel de oameni.Cat despre el, intr-adevar e frumos, dar foarte prost(scuze pentru expresie).Iar tipa de 15 ani, o cunosc, cat de cat..si stiu ca nu e prea cuminte, deci intelegi ce vreau sa spun..si e foarte mare posibilitatea ca, din cauza ei, s-o pateasca urat de tot. oricum, el si-o cauta cu lumanarea.

| IM5 a răspuns:

Pacat..de relatia voastra ..mda..cam asa sunt toti baietii.dar uh il mai iubesti? rolling eyes

| Auslesse explică (pentru IM5):

Dupa prostia pe care a facut-o, clar! nu-l mai iubesc fiindca nu merita.Acum,nici macar in ochi nu merita sa ma priveasca.asta e alegerea lui, sa vina cu tipa respectiva-n fata mea.Dar pe mine, deja nu mai mai ating nici vorbele si nici faptele lui, pentru ca mi-am schimbat total parerea despre el.

| 5a a răspuns (pentru IM5):

Nu sunt toti asa, de exemplu sunt si femei usuratice astea nu inseamna ca eu le bag pe toate in aceeai grupa de ce ai gandirea asta sad

| IM5 a răspuns (pentru 5a):

Sorry.dar de obicei..numai baieti din astia am intalnit..care mereu ma fac sa sufar sigh ..pare rau poate nu e asa cum zic eu.rolling eyes

| IM5 a răspuns:

Maiii.faza e.tu il mai iubesti sau ce dracu aicisha?! laughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Nu-l mai iubesc, pentru ca mi-am schimbat total parerealaughing

| IM5 a răspuns (pentru Auslesse):

E bine..totusi..uh nu te gandesti daca el nu facea asa.cum era viitorul langa el? rolling eyes ti-ai fi dorit sa afli?

| IM5 a răspuns (pentru Auslesse):

Dar ma rog...nu te lua dupa mine ca eu trec printr-o pasa mai proasta..si dau sfaturi tampite!laughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Daca nu facea asa, oricum stiam ce fel de viitor aveam cu el...adica n-aveam nici un viitor, eu i-am zis ca acasa la mine am toate conditiile si o viata linistita..si l-am intrebat "de unde stiu ca la tine o sa fie totul bine"? ..la care el mi-a raspuns:"du-te si cauta viata roz"laughingasta e raspuns?laughing...iar aseara l-am facut "praf"..si dupa aia mi-a zis ca ii pare rau ca m-a cunoscutlaughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Aseara i-am zis absolut tot tot ttot...adica am vorbit frumos, fara jigniri.dar lui i s-a parut ca vezi, draga doamne, l-am jignit..si m-a intrebat de unde am prins tupeul asta...c-am devenit asa dintr-o data prea tupeista si ca atunci cand eram cu el nu vorbeam asa, dar prostul(scuze de expresie), nu-si da seama ce mult am tinut la el si cat am suferit pentru el? si pentru ce? pentru nimic, ca nu merita.am tinut la el muuuuult, chiar prea mult, si m-a facut sa sufar.pe cat de mult am tinut eu la el, pe atat de mult m-a facut el sa sufar.Si aseara mi-a zis ca el stie ca eu l-am iubit candva si ca acum imi pare rau.Dar eu i-am zis ca nu l-am iubit deloc, numai ca sa scap de el si sas-mi de-a pace, dar, in adancul sufletului, eu chiar am tinut la el.Si el cica m-a iubit, nu asa se iubeste! In weekend sigur apare iar, prin oras pe la mine, sa vedem cu ce "achizitie" mai vine, ca cica pe aia de 15 ani, gata, a terminat cu ealaughingmi-a zis ca ce n-a gasit la mine, a gasit la ealaughing

| IM5 a răspuns (pentru Auslesse):

Ce prost.laughing Eu nu imi cer scuze pentru expresie..pentru ca..asa e laughing Atunci.da`l ~mda~ doamne iarta-ma laughing Si sigur o sa gasesti pe cinveva mult mai bun ca.~Asta~ laughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Oricum el acum vrea cu orice pret sa afle ce se mai intampla cu mine, adica daca am pe altcineva sau sunt singura. Apropo, l-a facut tipa de 15 ani, i-a dat papucii!laughing.m-a cautat fata pe facebook si mi-a zis tot, inclusiv ca el m-a barfit in fata ei! Doamne, ce prost isi barfeste fosta prietena?laughingsi cand a inceput relatia cu mine, a barfit-o pe fosta in fata mealaughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Deci,eu cred ca un baiat sanatos la cap...nu-si barfeste fostele prietene niciodata!laughing.

| Auslesse explică (pentru Auslesse):

Si apropo, abia am vorbit cu mama si mi-a zis ca l-a vazut trecand prin fata casei mele...si eu am vazut astazi o masina suspecta prin fata supermarketului la care lucrez...suspecta in sensul ca mergea foarte incet si dupa cum l-am vazut, sigur era el.Deci,mai scapa omu` de raie, dar eu de asta tot nu scaplaughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Si apropo, abia am vorbit cu mama si mi-a zis ca l-a vazut trecand prin fata casei mele...si eu am vazut astazi o masina suspecta prin fata supermarketului la care lucrez...suspecta in sensul ca mergea foarte incet si dupa cum l-am vazut, sigur era el.Deci,mai scapa omu` de raie, dar eu de asta tot nu scaplaughing

| IM5 a răspuns (pentru Auslesse):

Pf.laughing Eu iti sugerez sa ai grija..cine stie ce ii trece nebunului prin cap laughing

| Auslesse explică (pentru IM5):

Cine stie..deja,stiu ce-i poate capul..si stiu la ce sa ma astept din pareta lui!

| IM5 a răspuns (pentru Auslesse):

Iti doresc mult noroc! :*

| Auslesse explică (pentru IM5):

Iti multumesc!:*happy

| ElDictator a răspuns:

Nu te lua dupa Flav... Asta-i plecat dupa tigari departeeeee laughing

| Auslesse explică (pentru ElDictator):

Vad si eu...ca mi-a dat niste raspunsuri..nici macar n-a inteles despre ce vorbeamlaughing

| iulia91 a răspuns:

In primul rand, tipul respectiv trebuie ignorat total. Adica nu raspuns la apeluri/mesaje/mailuri. N-are rost sa te cobori la nivelul lui, raspnuzandu-i cu aceeasi moneda. Tot ce poti face e sa uiti de toata tarasenia asta si pe viitor sa fii mai atenta si sa studiezi mai bine caracterul oamenilor cu care te angajezi intr-o relatie. In al 2-lea rand... relatie la distanta? de ce? ce viitor ar avea?

| victorandrei a răspuns (pentru iulia91):

Oricat de atent ai fi un om nu poti sa il cunosti indeajuns...

| Auslesse explică (pentru iulia91):

Corect! indiferenta doare cel mai tare! in al doilea rand, intr-adevar, relatia n-avea nici un viitor!

| justme4good22 a răspuns:

Nici nu stiu de unde sa incep, in primul rand ce ai putut sa vezi la asa un om.(eu sunt baiat) eu cred ca mi-as da seama daca s-ar preface cineva, dar nu toti sunt ca mine. mentineti pozitia sterge nr lui, schimba-l pe al tau si uita-l, dupa un timp o sa se plictiseasca, sau o sa treaca ceva timp si o sa-ti de-a o "palma" din trecut. daca nu faci macar atat inseamna ca inca ti la el, si ne intrebi degeaba.

| Auslesse explică (pentru justme4good22):

Pai,oricum eu n-aveam incredere in el, mai deloc...si oricum, simteam ca se cam preface si doar urmareste ceva.si apropo, acum si eu stau si ma intreb cum am putut sta cu unul ca ellaughing.dar ce e cu "palma" din trecut? adica, fii mai explicit, te rog!

| justme4good22 a răspuns (pentru Auslesse):

Sa te lase in pace o perioada de timp si sa revina doar ca sa te streseze, sa te agiti, sa te intristezi(in fine) din cauza lui, daca e cum cred eu ca e tipul.

| Auslesse explică (pentru justme4good22):

Nu e exclusa nici varianta asta, la felul in care stiu eu ca e! Oricum, pe tipa asta o trimite repede la plimbare...ca nu face el casa cu una de 15 ani...ramane de vazut, oricum, eu nu vreau sa am probleme din cauza unuia ca el. daca era destept si cu bun simt, ok, intelegea ca relatia s-a terminat si cam atat, nu incerca sa faca gesturi de astea prostestilaughing

| justme4good22 a răspuns (pentru Auslesse):

Daca ii spuneai ceva de genu: nu vreau sa ma grabesc. sau hai sa o luam mai incet(inca de la prima rugaminte pentru sex) vedeai o reactie interesanta. sau poate ca chiar asa ai zis, dar at trebuia sa fi mai ferma sau chiar sa ameninti cu ruperea legaturii. eu ca baiat daca aveam motive sincere asteptam, si poate chiar urcam in seriozitatea relatiei. stiu pe cativa casatoriti de la 19-23 de ani.

| Auslesse explică (pentru justme4good22):

Eu i-am zis, s-o luam mai usor..insa el nu si nu.el to tinea pe-a lui, una si buna! daca el asa a vrut, mie nu-mi pare rau pentru decizia mea.

| Auslesse explică (pentru justme4good22):

Iti raspund aici, ca sa-ti dai seama despre ce e vorba.da, ai avut dreptate cu "palma" din trecut..astazi,dupa o luna si ceva de cand nu ne-am mai vazut si n-am mai vorbit absolut deloc,el a reinceput sa-mi trimita mesaje, sa me intrebe ce fac, daca am pe cineva, etc, etc.

| Gradinariu_Crissy_1988 a răspuns:

Nu se comportapt varsta care o are... sh fustangii astia nu merita o lacrima sau o secunda de tristete happy
parerea mea: da-l *****! razbunarea nu e buna.:*

| Auslesse explică (pentru Gradinariu_Crissy_1988):

Razbunarea-i arma prostului! Deci, el acum asta cauta, sa se razbune pe mine...la 21 de ani, sa faci prostii de astea..chiar e destul de jenantlaughing