| Cameron1999 a întrebat:

E adevărat că Peyton List și Cameron Boyce au fost împreună? Din câte am înțeles, el nu are prietenă,dar de multe ori îmi apar poze cu ei doi cu titlul "Cameron Boyce are iubită". Dar nu numai cu ea,și cu sora lui,Debby Ryan,fete din filmul Descendentii, Skai Jackson..Voi ce credeți?

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu cred ca sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost împreună din 2012-2015, acum este ''single'', nu a fost cu altcineva. Paparazzi scot tot felul de chestii dar cine știe, poate au ieșit împreună doar pentru că sunt colegi, prieteni ¿?

| Boyce1999 a răspuns:

Așa cred și eu.

| Boyce1999 a răspuns:

Nici eu nu cred că au fost sau sunt împreună, dar nu eram foarte sigură și voiam să știu și părerea voastră. Merci!

| CameronBoyce1999 a răspuns:

Au fost în 2012-2015? Dar așa am căutat despre el și am găsit că nu are ÎNCĂ o prietenă.