| BellaThorne a întrebat:

Debby ryan are vreo sora sau vreun frate?

Răspuns Câştigător
| Andruza a răspuns:

Buna
Debby Ryan are un frate mai mare, Chase (care este mai în vârstă decât ea cu aproximativ doi ani). El este un chitarist şi vocalist.
Take care
Pa, pa

| FlashGun a răspuns (pentru Andruza):

Are un frate pe nume Chase Ryan uite o poza:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| Sarucka a răspuns:

Nu, nu arehappy...imi dai te rog fundita am mare nevoie te rog te rog te roghappy

| BuBuLetS a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred!

| A0z a răspuns:

Da...Ryan are un frate mai mare, Chase (care este mai în vârstă decât ea cu aproximativ doi ani). El este un chitarist şi vocalist. Într-un interviu din martie 2009, Ryan a spus fratele ei mai în vârstă este unul dintre modele de rolul ei.
fundita?