| BellaThorne a întrebat:

Debby ryan are vreo sora?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Da, are un frate, uite mai multe informatii:
Deborah Ann Ryan (13 mai 1993) este o actriţă americană, cântăreaţa, actrita şi scenarista. Ryan este cea mai bine cunoscuta pentru portretizarea Bailey Pickett în Disney Channel Original Seria THe suite life on deck. Ryan a început acţionând în teatre profesioniste, la vârsta de şapte ani, în 2007, ea a apărut în Barney & Friends direct-to-DVD filmul Barney: Let's Go la Firehouse şi apoi a fost descoperită într-o căutare la nivel national de Disney. Ea este, de asemenea, cunoscuta pentru aparitia în filmul din 2008: Longshots sub numele de Edith.Ryan sa născut în Alabama.Ryan este o creştina, ea a cantat in biserici, grupuri de teatru de performanţă şi concursuri de talente. Tatăl lui Ryan a fost în armată, aşa că de multe ori s-a mutat în diferite locuri din Europa. Ryan a început spectacolul în teatru profesionist, la vârsta de şapte ani pe o bază americană în Germania.De atunci a iubit actoria. În acel moment, Ryan a vorbit fluent limba germană.

Ea a revenit în Statele Unite, la vârsta de 10 ani în 2003 şi a crescut în Texas. Într-un interviu 2009 People Magazine, ea s-a descris pe sine ca fiind o tocilara in scoala.Ryan are un frate mai mare, Chase (care este mai în vârstă decât ea cu aproximativ doi ani). El este un chitarist şi vocalist. Într-un interviu din martie 2009, Ryan a spus fratele ei mai în vârstă este unul dintre modele de rolul ei.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! en.wikipedia.org/wiki/Debby_Ryan
http://www.google.ro/......tp?/search
Bafta! :*

| Andruza a răspuns:

Buna
Pai Debby are un frate mai mare
Take care

| kiky278 a răspuns:

Nu cred

| maria3111 a răspuns:

Nu are uite cate ceva despre ea: funda?big grinlaughing)
Nume real: Dylan Thomas Sprouse; Cole Mitchell Sprouse
Data nasterii: 04 August 1992 (18 ani)
Zodia: Leu
Locul nasterii: Arezzo, Toscana, Italia
Mama: Melanie Sprouse
Tatal: Matthew Sprouse
Inaltime: 1, 64m
Culoarea ochilor: verzi
Culoarea parului: blond
Ashley Michelle Tisdale s-a nascut in 2 iulie 1985 si e o actrita si cantareata americana. Este mai bine cunoascuta din rolulrile Maddie Fitzpatrick din seriile The Suite Life of Zack & Cody si Sharpay Evans in High School Musical, High School Musical 2 si isiva lua din nou rolul pentru High School Musical : Senior Year. De asemenea ea este vocea lui Candace Flynn din seria Phineas si Ferb. Tisdale si-a construit o cariera solo si a lansat albumul ei de debut Headstrong in 6 februarie 2007. Albumul a debutat pe locul 5 in topul Billboard 200 acesta fiind vandut in peste 64, 000 de exemplare in prima saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da are o sora