| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU e normal sa fiu foarte gelos pe un amic al iubitei mele? Adica nu îmi place când iese cu el, dar nu am motiv, nu cred ca e normal sa fiu asa gelos pe un amic...ce pot sa fac sa scap de gelozia asta?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te inteleg, dar analizeaza rational situatia.
De cat timp sunt prieteni? Daca au ani intregi, gandeste-te ca daca era sa se placa ar fi fost cu el impreuna acum nu cu tine.
Alta chestie ar mai fi sa ii spui iubitei tale ca vrei sa-l cunosti mai bine si sa iesiti toti 3 ca sa-l cunosti si sa observi atent relatia dintre ei.

Răspuns utilizator avertizat