| Anonim420420 a întrebat:

Un coleg de al iubitei mele i-a dat comentariu cu o inima la o poza, ea i-a răspuns tot cu o inima. E normal sa fii gelos pentru asa ceva? rolling on the floor

Răspuns Apreciat de Editori
| Mariaaaavev a răspuns:

Mai oameni buni...derutati baiatul grav! In primul rand, gelozia nu este constructiva in cazul tau! E doar o inima la o poza...nu e ca si cum au facut ceva.
In al doilea rand, incearca sa te gandesti ca ea este cu tine, nu cu el! De ce sa fii gelos? Discuta cu ea. Explica-i ca te-a deranjat raspunsul ei la acea inima si o rogi frumos sa nu mai trimita data viitoare.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mi se pare nimic wow, și eu aveam un prieten de mulți ani cu care n-a fost niciodată nimic din partea niciunuia și îmi lăsa comentarii cu inimioară sau complimente super drăguțe, așa era felu lui și n-a însemnat niciodată nimic.+ că așa facea cu mai toate prietenele lui. Soooooooo

| MarianWLF a răspuns:

E lipsa de respect fata de tine, cum sa ii trimita inimioare altuia.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i normal! Sunt doar niste emoticoane care le foloseste cand iti place ceva la o postare, neinsemnand mare lucru.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro asemenea situatie, aprinderea sau sunetul unui semnal ''de alarma'' ar cam fi cazul sa apara. big grin

| Freya1 a răspuns:

Da.Eu una as fi.

| Sofer a răspuns:

Pentru orice gest de genul asta creezi gelozie.

| ancaval a răspuns:

Da. Dacă ți la ea, da, e normal să fii gelos.
Chiar mi se pare aiurea, din partea lor, să-și trimită inimioare.

| AwGenetix a răspuns:

Eu zic sa-i lasi sa-si trimita inimioare mai departe. Nu e corect, e un debut intre ei de ceva. Si vor continua indiferent ce vei alege sa faci acum.

| Ely1234567 a răspuns:

Daca o iubești cu adevărat da este normal. Dar vorbește cu ea despre asta spune-i ca nu îți place ca își trimite inimioare cu un alt băiat...