| Kiddu4Strange a întrebat:

Bună TPU!
Eu nu prea am o relație deschisă cu tata..Mama știe totul! pe tata trebuie să îl mint că merg cu fetele din clasă la mine în centru,dacă nu zice că fumez,ca beau,ca stau cu băieții etc.
Recunosc,am o prietenă care face chestiile astea,e o bad girl, și știe toată lumea ce face ea!
De asta tata și-a cam pierdut încrederea în mine. sad
Eu nu voiam asta, dar dacă e o prietenă bună(.)
Și eu mi-am pierdut încrederea în el de când ne-am bătut pe mine și mama de 2 ori cu pauze de 5-6 luni
Nu suport să fiu așa depărtată de tata

Ce să fac? Mulțam :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e prietena care bea, fumeaza sta cu baieti pe care nu ii cunoaste?
Ei bine daca tu nu te indepartezi de fata asta normal ca tatal tau o sa te bage in aceiasi oala cu prietena ta pentru ca nu poti sa ai prieten un om cu care nu ai nimic in comun.
Iti sugerez sa ii spui papa prietenei asteia nu pentru ca sa te impaci cu tatal tau ci pentru ca e bine pentru tine si asa o sa ii demonstrezi si tatalui tau ca poate avea incredere in tine.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Dar el de unde stie despre prietena ta( daca pe aia o numesti tu prietena), daca ai inceput sa fumezi de la varsta asta si sa vrei ca sa te saruti frantuzeste nu ma mira ca te tine la distanta, scuze dar asta este realitatea

| BlueViP a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Atata timp cat el v-a batut nu cred ca conteaza prea mult cum te comporti tu.

| Mihut_Iulian_1990 a răspuns:

Trebuie sa-i arati ca-l iubesti, ca-l respecti si chinuiete sa iei note cat mai bune si spune-i prietene-i tale sa nu mai faca chestii din acestea in prejma tatalui tau :*