| andru52 a întrebat:

Buna TPU fosta mea prietena s-a despartit de mine pentru ca mama ei nu mai vrea sa auda de mine si prietenii ei nu ma plac pentru ca eu sunt un baiat care sunt mai bagabont si ea este foarte eleganta si la fel sunt si prietenii ei. Ea mi-a spus ca inca ma mai place si ca vrea sa ne impacam dar nu poate. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Tu nu ai ce sa faci totul depinde de ea Daca ea te accepta asa cum esti este ffff bine dar sa nu te tina ascuns pentru ca nu se poate afisa cu tine in fata prietenilor si a familiei Daca te accepta ffff bine daca nu du-te draga pentru ca asta nu este drumul tau Mereu veti avea probleme si nu stiu daca o sa se sfarseasca bine daca vrea bine daca nu iar bine Nu exista nu poate exista nu vrea Bafta

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc iarta-ma daca am fost prea directa m-ai cauta-ma daca ai nevoie iti dau un sfat cu draga placere Capul sus

| Afdsa a răspuns:

Să o înţelegi! Nu ai cum să o obligi dacă nu poate.Nu vrea să-şi strice relaţiile cu prietenii, dar nici să o supere pe mama sa.

| nikol a răspuns:

Ar trebui sa nu mai fii vagabont sa incerci sa te schimbi.Normal ca mama ei si prietenii nu te plac pentru ca zic ca le strici imaginea, stii ca in ziua de azi lumea vorbeste. Uite ce fata cuminte si cu cine umbla. Daca vrei sa fii cu ea trebuie sa te schimbi sa fii si tu mai elegant sa vorbesti cum trebuie fara injuraturi sa te porti frumos cu toata lumea.Trebuie sa ii tragi atentia mamei ei ca vrei sa te schimbi pentru fica ei ca sa fiti impreuna.

| Roxanicutza a răspuns:

Tu nu poti face nimic, totul depinde de ea si daca te iubeste cu adevarat o sa vina la tine si o sa-ti ceara scuze

| anka_7780 a răspuns:

Pai tu gandeste-te bine daca chiar o iubesti si daca o iubesti fa si tu ceva pentru ea renuntza la iesiri renunta si u l ceva fa pentru ea, daca o vrei langa tine stai mai mult timp cu ea scoate-o prin oras fain p plac cumparai ursuleti etc atrageo mai mult, si atunci o sa vada mama ei ca u chiar o iubesti succesc nu uita renuntza la anumite lucruri.