| BlackSoul97 a întrebat:

Heii TPUbig grin.imi place de un baiat, si toti prietenii mi.au spus ca se vede ca si lui ii pl de mine. dar cand am fost cu el afara mi. a tot povestit ca el mai tine la fosta si nu stiu ce...as vrea sa stie ca il plac >dar:". oare el ma place?puppy dog eyes.nu vreau rasp la misto. dau fundabig grinhappy:*

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Faptul ca iti povesteste ca mai tine la fosta prietena poate fi un cliseu prin care sa te faca geloasa si sa vada cum reactionezi. Daca tie iti place de el, ia atitudine invita-l in oras, arata-i ca-l placi si o sa vezi ca daca sentimentul este mutual o sa vezi ce se intampla. Succes!

| kitrosu a răspuns:

Parerea mea e ca. esti o tarfa in devenire... dar. poti sa te reabilitezi. sugandu`mi mie "sulau" prima data!

| BlackSoul97 explică (pentru kitrosu):

Era de inteles ca trebuie sa se bage si unul mai fraier in seamarolling eyesasta.i viata.happy

Răspuns utilizator avertizat