| Pissi99 a întrebat:

Buna TPU.Imi place mult de un baiat de la scoala si as vrea sa siu daca si el ma place.Totusi mi-a dat cateva semne:se uita insistent,face un fel de,,glume"(de ex:Mergeam pe hol si m-am nimerit in spatele lui.S-a uitat la mine,a batut cu piciorul spre mine, si a facut un semn din buze ca si cum m-ar fi pupat.), face diferite lucruri pentru a-mi atrage atentia...Si scuzati pentru repetari, sunt foarte obosita.Voi ce credeti, ma place? Ce ar trebui sa fac? Multumesc(fundita)kiss

Răspuns Câştigător
| sunshine_5685 a răspuns:

Desi lumea zice ca noi, fetele, suntem complicate, si baietii sunt la fel. E greu sa iti dai seama daca te place sau nu, insa cert e ca il atragi, altfel nu ti-ar da atentie.Incearca sa vorbesti cu el, sa il cunosti mai bine, si, in functie de modul in care se va comporta cu tine, o sa iti dai seama cu adevarat daca te place, sau pur si simlu ii place sa atraga in permanenta atentia fetelor(exista si genul asta de baieti). Daca o sa va cunoasteti mai bine, si sa zicem ca iti dai seama ca nu te place, il poti face sa se indragosteasca de tine! Ai incredere in tine! Suntem fete, le putem suci noi mintile imediat daca vremlaughing Good luck:*

3 răspunsuri:
| ralukutza14 a răspuns:

Cre d k da. se pare k esti o pers importanta pentru el :X:X face orice sa se bage in seama adica sa vb cu tine :X asa imi face si mie un baiat la scl laughing) [funda? :X:X]

| Sayachan a răspuns:

Depinde ce fel de om e, daca e vreun,, casanova''nici nu te gindi sa-l iei in seama.Eu tot am avut o asemenea situatie cum s-a dovedit el doar se juca cu mine si dupa aia a inceput sa se intilneasca cu prietena mea cea mai buna( (nu spun ca si tu vei pati la fel pur si simplu te avertizez)cel mai bine ar fi sa-i spui de sentimentele tale atunci tot va fi clar si nu va trebui sa te chinui atat imi pare rau ca nu am facut asa poate se schimba ceva

| MyDiana a răspuns:

Pai daca atiii atrage atentia tot timpul e clar tte plkee mult FATA NU PERDE SANSA ASTA, incearca sa comunici prin biletele daca iti este rusine in faca de ex: serus cf? ceiti place cel mai mult pe luamea asta ce tiai dorii cel mai mult, bla bla bla, si poate va cuplatii, succes :* funda?