| Creatza98 a întrebat:

Am o nedumerire,am cunoscut de curand un baiat, fratele prietenei mele care a iesit de curand dintr.o relatie de 1 an. faza ii ca el,in ultima perioada venea la mine acasa cand o chemam pe prietena mea,si facea glume,ma privea insistent, vorbeam diferite lucruri dar nu discutii de a ne cunoaste mai bine.(vorbeam doar pe fb) nici nr de telfon nu mi l.a cerut...aseara cand am iesit,m-am suparat pe el ca a mers sa se uite in oras la meci,iar pe mine m-a lasat cu sora lui.El a incercat sa ma binedispuna si sa faca trimitere la o eventuala relatie,la un moment dat sora lui i-a spus "termina ca poate crede"nu vreau sa deschid subiectul asta cu ea, sunt convinsa ca o sa.i spuna si lui.Voi ce credeti ma place sau ii place doar sa firteze?

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Ciudat că sora lui i-a zis ''termina ca poate crede'', de parcă el ar spune asta la mişto. Mai ştii? Poate aşa e felul lui de a fi, mai ''gagicar'', mai glumeţ. Totuşi îţi poţi da seama şi singură dacă e ceva serios... Dacă vrei neapărat să te convingi, fii directă şi întreabă-l ce intenţii are.
Baftă!

| Creatza98 explică:

Nu pot sa-l intreb direct.mi se pare penibil, eu ca fata sa ii spun asta avand in vedere ca nu am mai vorbit despre asa ceva.O sa las lucrurile sa decurga de la sine, daca ma va cauta atunci va fi ceva.