| 101010 a întrebat:

In cateva zile e ziua mamei mele. Nu am nicio idee ce sa-i fac cadou. Ce mi-ati recomanda? Vreau sa va zic ca de cand eram mica ii fac cadouri si i-am luat mai multe chestii.are zeci de felicitari de cand eram mica, o cana, parfum acum 3 ani, bluza, rama tot acum mai mlti ani, multe chestii... vreau sa-i daruiesc ceva mai deosebit de data asta dar nu prea stiu ce. Funda pentru cea mai buna idee:X

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

O floare si un sarut de la tine e suficient!

| fabiola a răspuns:

Cel mai frumos cadou este cel care ascunde in spatele lui, sentimente!

| gigiro a răspuns:

Iei o nota foarte buna la scoala, ii pregatesti o masa festiva, ii faci un tort, ii cumperi flori, faci ceva de mana, o decoratiune sau impletesti ceva. Nici eu nu as fi incantata de cadourile cumparate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cupon pentru spa sau macar un masaj happy sau plateste-i o tunsoare la un salon mai de fite unde stii ca ar vrea, dar i se pare scump.

| filiblox a răspuns:

Nu vreau sa iti dau vreun raspuns idiot asa ca te las pe tine sa alegi : ai sute de variante :P http://www.fungift.ro/......d-0-c.html

| danielavinca a răspuns:

O petrecere surpriza cred ca i-ar placea