| superstar_2793 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mamei mele...
Are cineva o idee buna de cadou?

Răspuns Câştigător
| Iony_5207 a răspuns:

O fotografie cu tine si familia pusa intr-o rama frumoasa, bijuterii (lantisor, bratara etc.), un parfum sau o cutie de bomboane + o felicitare scrisa frumos de tine (nu la calculator! de mana)!
La Multi Ani mamei tale! happy

4 răspunsuri:
| Anastasiaa a răspuns:

Un parfum. un ceas... un lantisor big grin.

| ThePunisher_9497 a răspuns:

O floare, o cuite de bomboane tongue, si o felicitare scrisa frumos din toata inima ar fi PERFECT :Xtongue

| lory_9465 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pentru o mama este sa ii promiti ca o sa fi cuminte si sa ii mai spui ca o iubesti, dar daca totusi vrei sa ii cumperi ceva, cumparai ceva care sa ii foloseasca ii viata de zi cu zi

| superstar_2793 explică:

Ps: trebuia sa adaug ca am 22 de ani si nu mai e cazul sa ii promit ca sunt cuminte