| maryy a întrebat:

Buna tpu.Pe 9 martie e ziua mamei mele si implineste o frumoasa varsta.As vrea sa-i fac un cadou deosebit si niste sfaturi.Nu prea am idei.De preferabil sa nu fie felicitari sau cadouri facute manual.Multumesc!

2 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Ii poti lua un lantisor sau un inel.bijuterii.asta daca sti ca ii plac si poartawinking i'ai si tu de ce sti ca are nevoie mai marebig grin

| alexa007 a răspuns:

In fiecare an i-am cam luat mamei ceva ce-i place:anul asta i-am luat de imbracat, acum un an o fantanica din aceea care pe baza de arome scoate aburi, iar acum 2 ani i-am luat cate o floare pentru fiecare an,i-am mai facut cadou un inel,un ceas,chestii decorative(un fel de felicitare despre iubire,o diploma,bibelouri),farduri... pune-ti imaginatia la contributie, nu trebuie sa fie ceva scump, doar sa fie daruit din inima si La multi ani pentru mama ta.