| Krosa a întrebat:

Buna TPU intrebare pentru baieti dar si fetele daca vor pot sa raspunda un baiat imi face complimente iar eu nu ii spun nici un compliment. Deci cum s-a simtit daca eu nu i-am spus nimic? s-a suparat? voua baietilor ce complimente ati dori sa primiti?
FUNDA SI VOTURI!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce e intre voi thinking
Dar depinde si cel fel de persoana e el tongue
Eu unul nu m-as supara, adica stiu ca sunt sexy, asa ca nu am neaparata nevoie sa mi-o spuna cineva laughing smug
Hm... cele mai frumoase complimente mi se par cele care sunt facute cu sinceritate si fara exagerari de genul "esti cel mai hot baiat din lume" (desi stiu ca asa e laughing)))

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depinde de felul complimentului...De obicei se fac complimente din politete, si la acestea trebuie sa raspunzi la fel. Daca baiatul iti face in schimb curte, atunci trebuie sa fii atenta la cum raspunzi, nu esti obligata sa-i returnezi acelasi tip de compliment, doar daca, intr-adevar esti interesata de acest baiat. In acest fel, baiatul va intelege daca este sau nu cazul sa continuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu serioasa. astia se bucura nespus daca razi la glumele lor ca se chinuie saracii sa-ti fie pe plac.
zambeste-i si tu cand il vezi data viitoare, vezi ce mai face 'Sup dude! laughing. eh, ai prins ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal ca baiat nu imi plac complimente legate de fizic pur si simplu nu le tolerez.
Spune-i ce inseamna relatia asta pentru tine, cat de mult inseamna el pentru tine, cum te simti cand e langa tine, asta face cat 1000 de complimente de genul,, ti-ai facut ceva la par'' sau,, imi plac adidasii tai i-ai luat din piata?''

| Anonym0uss a răspuns:

Si noi baietii avem nevoie de complimente ca si voi fetele(cei drept nu asa multe)...deci depinde de el, se poate sa se fi suparat sau nu, eu unul m-as fi intristat si ma gandeam ca nu ma suporti big grin

Pai. poti sa-i zici ca e dragut, ca iti place cum se imbraca, ca iti place parul lui, ca iti place caracterul lui, ca iti plac ochii lui etc happy

| MarianCristianChisC a răspuns:

Pa-i s-a suparat crede ca il ignori sa ceva genu si o sa-i fie rusine cateodata can te vede.PA-i complimente ar fi:Ce bine arati azi, nu mai stiu.

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Noi baieti nu suntem obisnuiti prea mult cu complimente deci nu cred ca s-a suparat.

| vladbox a răspuns:

Depinde de persoane. Normal s-ar supara happy SAU ti-ar trimite in continuare complimente. Parerea mea e sa vorbesti cu el. Si cred ca persoana aceea s-ar multumi sa ii raspunzi. FUNDA daca te-am ajutatwinking