| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare adresata baietilor.
Voi ce v-ati dori sa primiti ca dar/cadou?

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

Depinde de firea fiecaruia, dar in general baietii nu prea primesc cadouri. Oricum, ceva mai masculin. Mie mi-ar place de exemplu o masinuta sau o macheta de aia a unui vapor, elicopter. Acum depinde de fiecare, tu il cunosti.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Sentimente adevarate!
Asculta asta :
http://www.youtube.com/watch?v=_NEKuadtAIw

| anonim_4396 explică (pentru zdrangoi):

Nu este iubitul meu.Este vorba despre un cadou catre un coleg.
De Craciun s-a facut o extragere in clasa prin care sa ne facem cadouri intre noi si nu vreau sa las totul pe ultima suta de metri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" Un biemveu decalotabil. "